PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sosyal Medya Sitesi KurmakOymak
26.Temmuz.2015, 10:55
Sosyal medya sitesi kurmak gerçekten yoğun uğraş verici ve çok riskli bir iştir. Risk olma yanı şudur: Bir çok ünlü sosyal medya sitesi var ve onlar arasında seni mi kullanacaklar hesabı. Ama eğer diyorsan ki SEO yaptıracağım , Reklamlar verip profesyonel bir kadroyla çalışacağım , Tabii ki senin kararın fakat yine de biraz riskli iş.

Sosyal Medya Sitesi webmasteri olduğunuzda SEO Gerçekten reklamsız bir işe yaramıyor. Reklamın olacak ki hitin olsun yoksa bunu insanoğlu virüs , malware keylogger gibi kötü amaçlı yazılımlar sanar ki suç onlarda değil. Onu bu raddeye getiren internet korsanlarında.

Bunların SEO'ları da basit olmaz. Çünkü Sosyal medya sitesi kuracaksan hedeflerini yüksek tutman gerekir. Baştan hedeflerini yüksek belirlememiş isen bu işe hiç başlamamanı tavsiye ederim. Ama eğer siteyi öyle böyle tutturup da gündeme getirebilirsen , sadece helal olsun derim çünkü zor bir iştir o.

Demek istediğim arkadaş , Sosyal Medya Sitesi kurmak basittir fakat iyi iş yapmassak hiç birşey değildir sosyal medyalar. Fakat iyi işler başarırsak , Sosyal Medya sitesi hayatınızı dahi kurtaracak güçtedir.