PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Half-Life serisinin ilk oyunu Android Wear üzerinde çalıştırıldıerkolay
25.Temmuz.2015, 17:02
Half-Life serisinin ilk oyunu Android Wear üzerinde çalıştırıldıGönüllü bir grup hayran kitlesi tarafından mobil platformlara portlanmaya çalışılan Half-Life serisinin ilk oyunu Android Wear üzerinde de çalıştırıldı. Yani bir zamanların efsane first person shooter oyununu akılı saatleriniz üzerinde oynayacağımız günler çok yakın diyebiliriz.

https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/25-07-2015/original-25eebf435df4565b6f4d3c00f2598b31.jpg

Dave Bannett adlı YouTuber'ın yayımladığı videoda görüldüğü üzere Half-Life, LG G Watch üzerinde yer yer 30 kare saniyelik oranı geride bırakıyor. Ancak, saniyede gösterilen kare oranı sabit değil gibi görünüyor. Bu yüzden oyunun portlanması üzerinden biraz daha zaman harcamak gerekecek.

"Akıllı saatlerde karmaşık oyunlar oynanabilir mi?" sorusu bir yana Half-Life'ın akıllı saatlerde bile çalışıyor olması Valve'ın grafik motorunun başarısını bir kez daha ortaya koyuyor. Android ve iOS platformları için geliştirilen akıllı telefon sürümü hakkında pek fazla gelişme yaşanmış değil.

VnGscfbCz1g

donanimhaber.com (https://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/HalfLife-serisinin-ilk-oyunu-Android-Wear-uzerinde-calistirildi.htm)