PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe'nin Afyon'daki Karşılamasında TatsızlıkMaskeliSuvari
21.Temmuz.2015, 10:00
Afyon (https://www.haberler.com/afyon/) Summer Football Fest 2015'e katılacakFenerbahçe (https://www.haberler.com/fenerbahce/), Afyonkarahisar (https://www.haberler.com/afyonkarahisar/)'a gelişinde taraftarların sevgi gösterileriyle karşılandı.
İZDİHAM YAŞANDI

Kütahya (https://www.haberler.com/kutahya/)'nın Altıntaş İlçesi'ndeki Zafer Bölgesel Havalimanı'na özel uçakla gelen Fenerbahçe (https://www.haberler.com/fenerbahce/) kafilesini yaklaşık 300 kişilik taraftar grubu karşıladı. Taraftarların yoğun sevgi gösterisinde bulunduğu futbolcular, bazı taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Taraftarın yoğun ilgisi havalimanı çıkışında izdihama neden oldu.


Spor Toto Süper Lig Maç Sonuçları ve Puan Durumu (https://spor.haberler.com/)

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ HERKESİ İTTİ
Fenerbahçe (https://www.haberler.com/fenerbahce/)'yi koruyan özel güvenlik firması görevlilerinin basın mensuplarını iterek uzaklaştırmaya çalışması dikkati çekti. Fenerbahçeli futbolcular da bu anları şaşkın bakışlarla izledi. Taraftarların oluşturduğu konvoy eşliğinde takım otobüsüyleAfyonkarahisar (https://www.haberler.com/afyonkarahisar/)'a doğru yolu çıkan Fenerbahçe (https://www.haberler.com/fenerbahce/) kafilesi, kamp yapacağı otelin girişinde de alkışlarla karşılandı.
Turnuva organizasyonu tarafıından Fenerbahçe (https://www.haberler.com/fenerbahce/)'nin güvenliğini sağlamakla görevlendirilen İSM bodyguard şirketinin güvenlik elemanları önce taraftarları daha sonra da gazetecileri çok kaba bir üslup ile ittiler.
"YAPTIĞINIZ İŞİ ABARTMAYIN"
Güvenlik görevlileri bu kaba üsluplarını Fenerbahçe (https://www.haberler.com/fenerbahce/) kafilesi gelince de sürdürdü. Bir araFenerbahçe (https://www.haberler.com/fenerbahce/) takım menajeri Hasan Çetinkaya (https://www.haberler.com/cetinkaya/)'yı da iten güvenlik görevlilerine Çetinkaya (https://www.haberler.com/cetinkaya/)sert bir şekilde çıkıştı. Sarı lacivertlilerin menajeri, "Yaptığınız işi abartmayın. Burada her şey sakin sakin yürüyor. Ne taraftara ne de gazetecilere kaba bir üslup kullanmaya hakkınız yok" sözleri uyarılarda bulundu.
Güvenlik görevlilerin bu sert tavırları hem basın mensuplarının hem de taraftarların büyük tepkisini çekti.
VAN PERSIE YOK
Yeni transfer Robin van (https://www.haberler.com/van/) Persie'nin Afyonkarahisar (https://www.haberler.com/afyonkarahisar/)'a getirilmediği kamp kapsamındaFenerbahçe (https://www.haberler.com/fenerbahce/), yarın Olympiakos (https://www.haberler.com/olympiakos/) ile 22 Temmuz Çarşamba (https://www.haberler.com/carsamba/) günü ise Olympique Marsilya (https://www.haberler.com/olympique-marsilya/) ile karşılaşacak.