PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : engince.net TOPLU SMS, Parça Kontör, Fatura Merkeziengince.net
15.Temmuz.2015, 10:54
Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ olarak size ne mi sunuyoruz?

Toplu SMS Sistemi :
Günümüzün en etkili reklam aracıolan TOPLU SMS sistemini ürünlerinizi tanıtım, bilgilendirme, kampanyalarınızdan müşterilerinizi haberdar etme , özel günlerde (Bayram, Doğumgünü, Yılbaşı vs.) ve çeşitli etkinliklerinizi en iyi en hızlı ve en ekonomikşekilde insanlara ulaştırma aracı olan TOPLU SMS (Mesaj) tanıtımınızıgerçekleştirebilirsiniz. Mesajlar Sizin belirlediğiniz isim üzerindengönderilir, başlıklı SMS tir. Bilgilendirme mesajlarınızı 7/24gönderebilirsiniz. 24 Saat teknik destek alabilirsiniz. Web sitemizihttps://www.engince.net ziyaret edip ücretsiz üyeliğinizi yapabilirsiniz ,tarafımızı arayarak veya mesaj bırakarak tarafınızı bilgilendirmemiz için siziaramamızı sağlayabilirsiniz. Satın aldığınız SMS dışında hiçbir ücretödemezsiniz ve hiçbir şekilde faturalı hat bedeli, aylık kullanım ücreti,abonelik ücreti, aidat gibi ödemeler asla söz konusu değildir. Sisteme kayıt vekullanım süresi maksimum 10 dakika gibi bir sürede tamamlanmakta oluphizmetlerimizin herhangi birinden memnun kalmadığınız takdirde PARA İADEGarantisi verilmektedir. Firmamız BTK Lisanslıdır. Bütün yasal izinler alınıpbu çerçevede işlemle yapılmaktadır. BTK nın resmi olan sitesihttps://yetkilendirme.btk.gov.tr/Yetkilendirme/isletmeci-arama.xhtml Lisans veBilgi sorgulaması yapabilirsiniz.
En uygun ve kampanyalı TOPLU SMSfiyatlarıyla alım yapabilirsiniz..

Parça Kontör Sistemi :
Günümüzün temel ve vazgeçilmeziletişim aracı olan telefonlarınıza en hızlı Kontör, TL Yükleme vePaketlerinizi (Konuşma, SMS, İnternet) sorunsuz www.gsmbilgi.net (https://www.gsmbilgi.net) aracılığıylayükleyebilirsiniz. Tüm Operatörlerin (Turkcell, Avea, Vodafone) tam, parçakontörlerini ve konuşma, sms ve internet paketlerini temin edebilir, anlıkyüklemelerle müşteri memnuniyetinizi yükseltebilirsiniz. Tüm TÜRKİYE çapındatelefonculara, gsm mağazalarına, marketlere, internet cafelere vs.. bayiliklerverilmektedir. Parça kontör sistemine üyelik ücretsizdir 7/24 teknik destekverilir. Üç operatörün ana hizmet kanalı olarak hizmet veriyoruz ve Türkiyegeneli Yüzlerce noktaya hizmet veriyoruz...

Fatura Merkezi :
Türkiye geneli BDDK dan yasalLisanslı olarak Anlaşmalı Kurumlar aracılığıyla Su, Elektrik, Telefon, GSM,İnternet, Doğalgaz, Vs.. A dan Z ye tüm faturalarınızı www.gsmbilgi.netaracılığıyla (https://www.gsmbilgi.netaracılığıyla) sorunsuz yatırıp, size sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.Faturalarınız anlık olarak ödenir, bekletilmez. Tüm Türkiye geneli bayiliklerverilmektedir. Web sitemize üyelik tamamiyle ücretsizdir 7/24 teknik destekalabilirsiniz.


Sektördeki 15 yıllık birikimimizi sizinle paylaşmaktan mutlulukduyarız.


Daha Fazla Bilgi için www.engince.net (https://www.engince.net)

Sir.Vanity
15.Temmuz.2015, 21:28
Reklam mesajları 1 mayıstan itibaren yasaklandı diye biliyorum. Reklam atılan kişiler dava etme hakkına sahip diye biliyorum. Nasil bu isin altından kalkacaksınız?