PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muhasebeci İnternet SitesiSEO
11.Temmuz.2015, 12:28
Muhasebeci İnternet Sitesi

Sektörün gerekliliği olan geçmiş yılları da içeren vergi borcu sorgulama işlemi,gecikme zamları da dahil şekilde SGK borcu sorgulama ve bildirme,dilekçe suretleri, gelir tablosu ve bilanço gibi evrakların toplu olarak indirilerek, mükelleflere gönderilmesi gibi çeşitli işlemeler bugün tarafınıza yaptıracağınız muhasebeci internet sitesi ile mümkün halde gelmiş durumdadır.

Yani profesyonel bir firmadan alacağınız hizmet karşılığında, birlikte çalıştığınız herkese ulaşabilecek ve aynı zamanda arama motorlarında Kadıköy muhasebeci denildiğinde sizin alan adınız ne olursa olsun fark etmez aldığınız kaliteli hizmet sayesinde üst sıralarda yer almış olacaksınız. Buda geniş bir kitlenin size ulaşmasına ve müşteri sayınızın artmasına yardımcı olacaktır.

Ayrıca müşteriniz şişli veya farklı bir bölgede de olsa tarafınızdan verilmiş olan şifre aracılığıyla istediği zaman sisteme girip,evraklarını kontrol edebilecek. Dolayısıyla bu iş akışı hem sizin hem de mükelleflerinizin işlemlerini kolaylaştıracağından ötürü, uygulamaya geçireceğiniz Mbys muhasebeci internet sitesi,sizlere bitmeyen olumlu sonuçlar doğuracaktır. Bu nedenle zaman kaybetmeden sitenizin oluşması için uygun firmayla görüşmenizi önerir ve kazancınızı çoğaltmanızı tavsiye ederiz.

Adres: https://www.mbys.com.tr/tr/ozellikler.html

Logo:


https://www.mbys.com.tr/tr/css/flogo.png

WeBMasteR
11.Temmuz.2015, 15:33
İki defadır bölüm ihlali yapıyorsunuz. 3.'de yaptırım alacaksınız. Hem üstüste site tanıtımı da tehlikeli bir hareket. Biraz da paylaşımcı olmaya çalışın lütfen.