PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kalite Yönetim SistemiSEO
11.Temmuz.2015, 03:08
Kalite Yönetim Sistemi - Algorizma

Bütünişletmeler içerisinde bulundukları şartları değerlendirirken,kalite ve kaliteye verdikleri önem ile ön planda tutarak adımlaratmışlar ve bunun sonucunda kaliteyönetim sistemi gibi geçerli programları kullanarak kendilerini geliştirmefırsatı bulmuşlardır. İşletme içerisinde bütün süreçlerinyakından incelenmesi ve buna bağlı olarak kaliteyönetim sistemi kullanımı kaçınılmaz bir hale gelirken, Algorizma desteği alan firmaların kısa zaman içerisinde kendigelişimlerini daha üst safhaya taşıdığı rahatlıklagözlemlenmiştir.

Bütünürünlerin mamul ya da yarı mamul gibi gerekliliklerin de yine aynışekilde kalite yönetim sistemi tabitutulması gelişimin desteklenmesi olarak da görülürken, bukonuda atılan olumlu adımlar kısa zamanda olumlu sonuçlar vermiş,en gelişmiş kalite yönetimi metotları hayata geçerek işletmelereçok önemli kazanımlar sunmuşlardır. Algorizma program yazılımcı lığı ve işletme esasına en uygunimkânları sunmaya konusunda çok olumlu adımlar atarken, alınanolumlu sonuçlar her türlü işletmeyi çok daha olumlu bir noktayataşımıştır. Elbette ki kalite yönetimi sistemi bu programlariçerisinde ayrıcalıklı bir yere sahip olmuştur.

Adres: https://www.algorizma.com/

Logo:


https://www.algorizma.com/Assets/img/Algorizma-Logo.png

deniz
11.Temmuz.2015, 08:22
Projeleriniz bölümü, beyin fırtınası yapma yeridir. Site tanıtımı için Site Ekle bölümünü kullanalım lütfen. Konu taşındı.