PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apple'dan Yine Zam!WeBMasteR
09.Temmuz.2015, 18:13
Apple, önümüzdeki 24 saat içinde Türkiye, Meksika, Güney Kore ve Güney Afrika'yı kapsayan AppStore ürünlerinde fiyat artışına gideceğini geliştiricilere attığı bir e-posta ile bildirdi.

https://2-ps.googleusercontent.com/xk/EMD-F2By7dootdctLzQh1wu3cq/www.tamindir.com/img.tamindir.com/ti_e_ul/caglaryildirim/h/640x360xapple-dan-zam-surprizi-2_640x360.jpg.pagespeed.ic.aSiVjmYuCSBGfpBYGnAO.jp g

Belirli periyodlarla App Store üzerindeki ürünleri ve uygulamaları üzerinde zam yapan Apple, aralarında Türkiye'nin e bulunduğu bazı ülkelerdeki App Store ürünlerinde fiyat artışına gideceğini açıkladı. Zam sonrası oluşacak fiyat artışı konusunda bilgi verilmezken, Türkiye, Güney Kore ve Güney Afrika'da otomatik abonelik yenileme talimatı olan kullanıcıların zamdan sonra aboneliklerini yenilemeleri gerektiğini belirtti.

Gerçekleştirilecek zamdan kısa süre önce kullanıcılara e-posta atarak bilgi verileceğini söyleyen Apple, zammın 36 saat içinde geçerli olacağını açıkladı. Ayrıca fiyatlardaki değişikilkten sonra fiyat çizelgesinde de değişikliğe giden marka Hindistan, Endonezya, Meksika, Rusya, Güney Afrika ve Türkiye için iki yeni fiyat seçeneği oluşturdu ve Alternate Tier A ile Alternate Tier B'yi geliştiricilere sundu.

Yeni fiyatlar bugün etki etmesi bekleniyor.

Kaynak: https://www.tamindir.com/appleda-zam-surprizi_h-11271/

Sir.Vanity
10.Temmuz.2015, 07:16
Bunlarda iyice uçtu ..