PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Propellerads - Alternatif Kazanç Sistemi [Tık Başına]vbasic
03.Temmuz.2015, 23:06
https://i.imgur.com/FkKY1et.jpg (https://goo.gl/owBFY0)

Herkese merhabalar bugün sizlere yeni kazanç sistemi Propellerads'den bahsedeceğim. Sistemde 10 farklı masaüstü sistemler için reklam seçeneği ve 2 farklı mobil reklam seçeneği bulunuyor. Kısaca listelemek gerekirse:

Masaüstü Reklamlar:


Popunder
Direct Link (özellikle bahsedeceğim)
Banner (300 x 250)
Banner (468 x 60)
Banner (728 x 90)
Banner (160 x 600)
Banner (120 x 600)
Banner (320 x 50)
Banner (800 x 440)
Banner (800 x 600)


Mobil Reklamlar:


Dialog Ads/Push Up (splash)
Interstitial


Zengin reklam çeşitleriyle oldukça iyi gelir elde etmenize olanak sunuyor. Özellikle "Direct Link" reklam sistemi download veya film sitesi olan arkadaşlar için çok büyük bir gelir kazanmasına yardımcı olacak. Propellerads bizlere hem tık başına hemde gösterim başına kazanç sağlamamıza olanak sunuyor. 1000 Gösterim maliyeti olarak 10$ densede Türkiye hiti için bu durum tabi biraz değişiyor ancak çok çok büyük düşüşler yok. Aynı zamanda Propellerads kullanan büyük işletmelerden bazıları "Travian, Forex, PartyPoker, Medi8..."

Direct Link Reklam Nasıl Kullanılır ?
Bu reklam çeşidi benim gibi indirme sitesi olanların veya film sitesi olan arkadaşlarımızın oldukça işine yarayacaktır. Kullanımına gelecek olursa kendiniz bir download resmi oluşturuyorsunuz (film,dizi siteleri player resmi oluşturabilirler). Bu resimi size verilen direkt linke yönlendiriyorsunuz. Bu sayede tık başına maliyetten yararlanabilirsiniz (çok büyük etkisi vardır).

Ödemeler Nasıl Yapılmakta ?
Ödemeler Payoneer üzerinden banka hesabınıza her ayın 15-16'sında ödenmektedir. Minimum ödeme 100$'dır. Ben yakın zamanda ödeme alacağım firmanın her konusunda güvenli olduğu ve ödemeleri aksatmadığı söyleniyor gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Referanslı Link: Kazanmaya Başlayın (https://www.propellerads.com/?rfd=sGz)
Referanssız Link: Kazanmaya Başlayın (https://www.propellerads.com/)

denizci
04.Temmuz.2015, 12:03
Şimdiye kadar ödeme aldıysanız ödeme görüntüsü ve örnek bir kazanç göstergesi ekleyebilir misiniz?