PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vainglory nihayet Android'deerkolay
03.Temmuz.2015, 21:06
Vainglory nihayet Android'de

iOS tarafının sevilen MOBA türündeki ödüllü oyunu Vainglory, nihayet Android için de indirmeye sunuldu. Oyun Blizzard, Rockstar ve Riot'un eski çalışanlarını bünyesinde barındıran bir oyun stüdyosu olan Super Evil Megacorp tarafından geliştirildi.


https://lh5.ggpht.com/7pFfuxXSBvhR3JYbnVDlWEjertrIGrvZzBRv3hmdaJ5VIVBqIM G3PTAz8OQEDyIUKkI=h310https://lh4.ggpht.com/8pUkrnOJJiyG4Mih0ea1souw-UPmUfKJ0KZWCH6Sac5MsIeN7EXqNV-_Rfp9bEOwClOV=h310


Vainglory, mobil oyunculara çevrimiçi arenalarda kozlarını paylaşma imkanı veriyor. Vainfglory'de 3'er kişilik iki takım arasında geçen mücadeleler yaklaşık 20 dakikalık bir süreci kapsıyor. Mücadeleler sıkıştırma/hedef ele geçirme ve takım dövüşü şeklinde aşamaları barındırıyor.

Grafikleri ile dikkat çeken oyun geliştiricinin kendi ürünü olan E.V.I.L grafik motoruyla geliştirildi. Bu sayede oyun saniye başına 60 kare, 30ms'nin altında kontrol yanıt hızı, oyun haritasında 1,3 milyon çokgen gibi değerlere imza atabiliyor. Oyun ücretsizken pek çok satın alma teklifi mevcut.

Google Play Linki (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.superevilmegacorp.game)

Oyuna ait video

LBO-SdwNmlU

donanimhaber.com (https://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/Vainglory-nihayet-Androidde.htm)