PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ali Sunal'dan babası ile çekilmiş çocukluk fotoğraflı anmadenizci
03.Temmuz.2015, 19:19
Ali Sunal'dan babası ile çekilmiş çocukluk fotoğraflı anma Kemal Sunal, vefatının 15'nci yıldönümünde Zincirlikuyu'daki kabri başında ailesi ve sevenleri tarafından anıldı.

https://www.meydangazetesi.com.tr/images/haberler/ali_sunal_dan_babasi_ile_cekilmis_cocukluk_fotogra fli_anma_h9750_9426f.jpg

Anma etkinliğinde babasını anlatan Ali Sunal, babasının anısına Instagram'da babasıyla birlikte çekilmiş olan çocukluk fotoğrafını, "15 yıl oldu sen gideli... Ama hâlâ insanların yüzlerinden gülümsemeyi eksik etmiyorsun hâlâ senle mutlu oluyorlar ve hiç gitmemişsin gibi sahip çıkıyor yaşatıyor unutmuyor unutturmuyor sevenlerin seni sanki hiç gitmemişsin gibi... Arkanda kocaman bir aile bıraktın bize. O kadar büyük bir sevgi ve özlemle her an seni anıyoruz ki inşallah görüyorsundur bu fazlasıyla hakkettiğin sevgiyi... Çok seviyoruz çok özlüyoruz canım BABAM.." notuyla paylaştı.Meydangazetesi.com.tr (https://www.meydangazetesi.com.tr/gundem/ali-sunal-dan-babasi-ile-cekilmis-cocukluk-fotografli-anma-h9750.html)

deniz
03.Temmuz.2015, 20:11
Çok güzel bir anma olmuş. Eline sağlık denizci arkadaş.