PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GM Discovery Android 4.2.2 iyileştirme güncellemesi geldiWeBMasteR
09.Mart.2014, 16:45
Fiyat ve performans dalında Türkiye'de en çok satan cihazların başında yer alan General Mobile Discovery için güncelleme geldi. Bu güncelleme ile kullanıcılar cihazlarında yaşadığı bazı sorunlardan kurtulmuş olacak. Alttaki depo adreslerinden siz de modelinize uygun olanı indirip güncelleştirme yapabilirsiniz.

https://webinyo.com/resimler/gm-discovery-android-422-iyilestirme-guncellemesi-geldi.jpg


Ancak kullanıcıların merakla beklediği Android 4.4 Kit Kat sürümü General Mobile Discovery'e gelecek mi? General Mobile genel müdürü geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Discovery için Android 4.4 Kit Kat güncellemesinin Nisan ayında geleceğini söyledi.

Güncellemeden önce Android 4.2.1 sürümüne sahip olan cihaz yeni sürüm ile 4.2.2'ye yükseltilmiş oldu. İyileştirme güncellemesi birçok sorunun giderilmesinin yanında kamera iyileştirmeleri gibi birkaç yenilik getiriyor. Güncellemeyi aldıysanız bizimle paylaşmanızı isteriz.

Güncelleme Dosyaları:

Yaklaşık 457 MB büyüklüğünde olan Android 4.2.2 Jelly Bean ROM’unu;

Discovery 4 GB modeli için buradan (https://cdn.generalmobile.com/Jellybean_Degrade/Discovery_4GB_JellyBean_Degrade.zip)
Discovery 16 GB modeli için ise buradan (https://cdn.generalmobile.com/Jellybean_Degrade/Discovery_16GB_JellyBean_Degrade.zip)indirebilirsi niz.

İndirdiğiniz Dosya ile Nasıl Güncelleme Yapılmalı?

Telefonunuzda microSD kart kullanıyorsanız güncellemeyi cihazınıza indirmeden önce microSD kartınızı çıkartın.

İndirdiğiniz dosyadan güncelleştirme yapabilmek için, telefonunuzun menüsünde Sistem Güncelleştirmeleri'ni açın, alttan menü düğmesine basarak, Yerel dosyalardan güncelle'ye tıklayın ve indirdiğiniz güncelleme paketini seçerek güncelleştirme işlemini başlatın. Telefonunuzun şarjı tam olsa iyi olur, ya da en azından yarı yarıya dolu olsun. Çünkü işlemin yarıda kalması hatalara neden olacaktır. Güncelleme işlemi, yeniden başlaması ile tamamlanır. Telefonunuzun kurulum ve kişiselleştirme işlemleri ile tamamlanır.

GM Discovery Android 4.2.2 iyileştirme güncellemesi geldi (https://www.webmasterlord.net/1890-gm-discovery-android-4-2-2-iyilestirme-guncellemesi-geldi-konusu.html)

erkolay
31.Ekim.2014, 02:29
Benim cihazda hala 4.2.1 versiyonu kurulu. Güncel versiyonu kontrol ediyorum, ancak son sürüme sahipsiniz diyor.

Asıl sıkıntım: Telefon ikide bir kendini yeniden başlatıyor. Can sıkıcı bir şekilde, her gün defalarca yeniden başlıyor.

erkolay
31.Ekim.2014, 10:15
4.2.2 güncelleme dosyasını indirip yerelden güncelleme yaptım. Sorun halloldu. Şimdi kendi kendine yeniden başlatmıyor. Bakalım böyle devam edecek mi?

erkolay
03.Kasım.2014, 20:26
Ha ha ha, bugün bu konuya "General Mobile Discovery Anroid 4.2.2 Güncellemesi Gelmedi" arama sorgusu ile Yandex'ten bir kaç hit gelmiş. Ben de şimdi kontrol ettim: Bu sorgu ile ilk sırada çıkmış konumuz. Oysa ki başlığımız: GM Discovery Android 4.2.2 iyileştirme güncellemesi geldi (https://webmaster.bbs.tr/teknolojik-makaleler/1037-gm-discovery-android-4-2-2-iyilestirme-guncellemesi-geldi.html)

Neyse, arayanların derdi olduğuna göre ve biz de burada resmi güncelleme paketlerini sunup, nasıl kurulacağını da anlattığımıza göre, gelip ihtiyaçları olan güncellemeyi yapabilirler. Zaten konunun altında da arama yapan ziyaretçilerin bu siteye geldikleri anahtar kelimeleri de görebiliyoruz. Liste epey kabarıyor.