PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeminli Farsça Türkçe tercüme bürosu, Prestij Çevirimutercin
28.Haziran.2015, 00:56
Çeviri şirketimiz genelde İngilizce Türkçe tercümanlık hizmeti başvurusu bulunulsa da Slovakça, Farsça tercüme (https://www.prestijceviri.com/farscaceviri.htm), Almanca ve Arnavutça lisanların da sözlü çevirmenlik müracaatları da bulunulmaktadır. Yurdumuzun her şehrine Siirt, Şanlıurfa, Bingöl, Muğla veya Rizede ayrıca her mahalline başta İstanbul; Paşabahçe, Kirazlı, Bahçelievler, Çobançeşme, Yeşilköy ve Şirinevler ilçelerinde de noter onaylı çeviri müracaatları mütercimlik büromuzca çevirisi yapılır.

Yeminli Farsça çevirdiğimiz evraklar; Kefaletname, Yargıtay Kararı, Kanun veya Eylem Planı gibi belgelerı söyleyebiliriz. Farsça ardıl çeviri İş anlaşmaları için olabileceği gibi Ticari toplantılar içinde simültane tercüme tercümanlık talebini oluşturabilirsiniz.
Farsça Türkçe tercüme şirketimiz öncelikle profesyonel çalışma ile uygun ücretleri önem vermektedir. Web sitemizin bağlantısını prestijceviri.com (https://www.prestijceviri.com) tıklayarak telefon malumat öğrenebilirsiniz.
Türkçe İngilizce tercümanlarımızın kullandığı, İngilizce sözlük (https://www.ingilizceturkcesozluk.gen.tr) ile her terimin manasını bulabilirsiniz. Akademik ödevinizde de bu siteden yarar sağlayabilirsiniz.