PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 9 Yıllık Yurtdışı Deneyimle Profesyonel Makale, Altyazı Çevirmenliği ve Danışmalıksenih
24.Haziran.2015, 21:51
9 Yıllık Yurtdışı Deneyimle Profesyonel Makale, Altyazı Çevirmenliği ve Danışmalık Hizmetleri

Merhabalar,
Tüm makaleler ciddi anlamda profesyonel, SEO uyumlu ve İngilizce ana dil gibi yazılmaktadır. Film, Dizi vs. altyazı çevirisi de yapmaktayım. Sizlere 9 yıllık yurt dışı eğitimim ve bazı ünlü sitelerde yaptığım çeviri deneyimimle yardımcı olmak isterim. Tüm makale konularına açığım. Üniversitemde de akademik çeviriler yapıyorum. Seviyem Advance tir. Ücretler PM ile bilgilendirilir. İstekleriniz ayrılan zaman içinde titizlikle yapılıp, zamanında teslim edilir.
6 saatte 150 kelimelik ortalama 30 makale yazılır. Film ve diziler için de 1 gün sayılır. Tabi her şey planlı ve programlı şekilde ilerler. Bahsettiğim acil durumlar için geçerli. Şimdiden teşekkürler.
İletişim: [email protected]
Yorumlarınızı bekliyorum.

erkolay
24.Haziran.2015, 23:23
Hoş geldin Senih arkadaş,

Sahip olduğunu belirttiğin meziyetler gayet iddialı. Ve eminim ki hepsi de doğrudur. Bu meziyetlerinden bir iki örnek görmek ister bence okuyucular. Buradaki konu pek kısa olmuş. Hani beklenen taddan çok az bir parça diye düşünülebilir. Hem belki biz de makale alımı düşünebiliriz. Örnek, bir tane de olsa, makale paylaşımı yapmayı düşünün derim.

Hayırlı satışlar. İyi forumlar.

senih
17.Ağustos.2015, 14:46
Hoş bulduk.
Tabi isteyen arkadaşlara örnek makalelerimi paylaşarak, yardımcı olurum. Gerekirse diğer aktif olduğum platformlardaki referanslarım da gösterebilirim. İletişime geçmek isteyen arkadaşlar yukarıdaki email adresimden ulaşabilir.

Hayırlı Günler.