PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adobe, Uygulamalarını Google Play'e de Ekliyorerkolay
16.Haziran.2015, 23:21
Adobe, Grafik Uygulamalarını iOS'tan Sonra Android'e de Ekliyor

iOS platformunda yer alan Adobe uygulamaların bir çoğunu kararlı sürüm olarak Google firmasının geliştirmiş olduğu Android ortamına sundu. Artık Photoshop Mix, Brush CC, Shape CC ve Color CC uygulamaları Google'ın bünyesi altında olan Google Play'de bulunuyor.

iOS platformu için AppStore üzerinde hali hazırda bir şekilde yayınlanan Photoshop, Lightroom aynı zamanda Adobe'dan genelde Android için bu tarz çalışmaların farkına varamamadık. Bu olayların nedeni ise genel olarak bu tarz mobil platformlarına sahip olan kişilerin iOS işletim sistemlerine sahip olan cihazları tercih etmesi olarak gösterilebilir.

https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/16-06-2015/original-4bc69838ae7eb39d1e03ac1a4921360b.jpg

Ortaya çıkan farklı sorunlar sayesinde Android kullanıcıların yapmış olduğu şikayetleri de değerlendirme altına alarak iOS platformunda yer alan Adobe uygulamaların bir çoğunu kararlı sürüm olarak Google firmasının geliştirmiş olduğu Android ortamına sundu. Gün içerisinden itibaren artık Photoshop Mix, Brush CC, Shape CC ve Color CC uygulamaları Google'ın bünyesi altında olan Google Play'de bulunmakta.

https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/16-06-2015/original-ba6d9a4e57d843176b5960d72c5a19fa.jpg

Android cihaz kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda ortaya çıkan uygulamaları Android platformuna getirmeye karar kıldıklarını açıklayan Adobe firmasının Pazarlama Sorumlusu olan Scott Morris, Bir süre içerisinde geliştiriciler ile birlikte yapmış oldukları hazırlıkları beraberinde gelen bu tarz uygulamaları Android'e getirmenin iOS'a nazaran bir kademe daha zor olduğunu açıkladı.

Her birine baktığımızda Android Creative Cloud uygulaması kapsamında kullanılan yeni uygulamalar, Scott Morris'in söylemiş olduğuna göre iOS'da sunulan tüm imkânlara eksiksiz bir şekilde Android cihazlar için de sunulacak.

Veteknoloji (https://www.veteknoloji.net/haber/adobe-photoshop-uygulamalarini-android-e-tasiyor-77146.html)