PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Street Fighter'dan Ryu, Pikachu Dövmeye Gidiyor!kazanova21641
16.Haziran.2015, 08:29
https://webmaster.bbs.tr/attachment.php?attachmentid=192&stc=1
https://webmaster.bbs.tr/attachment.php?attachmentid=191&stc=1

Street Fighter'dan Ryu, Pikachu Dövmeye Gidiyor!
Nintendo'nun meşhur Smash Bros. serisi, artık profesyonel bir dövüşçüye de sahip.


Street Fighter'dan Ryu, Pikachu Dövmeye Gidiyor!


Nintendo'nun ilk olarak Nintendo 64 platformu için çıkarttığı Super Smash Bros. serisini biliyorsunuzdur. Japon firmanın katalogunda bulunan Mario, Link, Samus, Donkey Kong ve Pikachu gibi karakterlerin birbirleriyle dövüştüğü bu oyun, döneminde çok popüler olmuş, sonrasında GameCube'a çıkan Melee oyunuyla da inanılmaz bir ilgi görmüştü. Melee ilk oyunun dar kadrosunu genişletmiş, Nintendo'nun tarihine de dalıp çıkmıştı.


Smash Bros. serisi, Wii'ye çıkan Brawl ile kadrosuna ilk defa Nintendo dışı karakterler almıştı. Mario'nun 90'lardaki ezeli rakibi Sonic ile birlikte, Metal Gear Solid serisinin yıldızı Snake'in oynanabilir olduğu oyun da bir hayli popülerdi zamanında. Nintendo bu gazı bırakmadı, Wii U ve 3DS için çıkan yeni Smash Bros.'ta Sonic'i tutup, bir de Pac-Man ile Mega Man'i ekledi. Şimdi o kadroya bir de Ryu katılıyor.Street Fighter'dan Ryu, Pikachu Dövmeye Gidiyor!
Street Fighter'ın açık ara en bilinen karakteri olan Ryu, Hadouken'iyle, Shoryuken'iyle Smash Bros'a Mario dövmeye, Pikachu dövmeye geliyor. Oyuna DLC, yani indirilebilir içerik olarak eklenecek olan Ryu kendine has kontrol yöntemiyle de yönetilebilinecek.Street Fighter'dan Ryu, Pikachu Dövmeye Gidiyor!
Ryu'nun oyuna ekleneceği tarih henüz bilinmiyor. Fakat kendisine has bir bölüm ve alternatif kostümler de pakete dahil olacak. Detaylar muhtemelen Nintendo'nun E3 öncesinde çevrimiçi olarak yapacağı özel Smash Bros. sunumunda paylaşılacak.

kaynak:https://www.mynet.com/my/geekyapar/street-fighterdan-ryu-pikachu-dovmeye-gidiyor-1055553?utm_source=MynetHome&utm_medium=HaberAlani&utm_campaign=MynetHome-manset-alti?utm_source=MynetHome&utm_medium=HaberAlani&utm_campaign=MynetHome-sidebar-searchbox-alti