PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kakasoft USB Security 15 Kişiye Hediye Lisans Veriyorerkolay
14.Haziran.2015, 21:19
Kakasoft USB Security, güçlü şifreleme tekniği ile USB sürücülerdeki hassas bilgilerinizi koruma altına alır. Yazılım USB diskiniz için tam güvenlik sunar ve USB flash sürücüler üzerindeki gizli kalmasını istediğiniz verilerin kapsamlı güvenliği sağlayarak kriptografi ve gelişmiş şifreleme yönteminin benimsenmesi ile yetkisiz erişime karşı tüm verilerinizi korur. Hassas ve değerli verilerinizi istediğiniz an koruma altına alabilirsiniz. Zengin koruma özellilerine sahiptir. Sadece USB flash sürücüleri değil, HDD sabit diskler, kalem sürücüler, memory stickler, hafıza kartları ve Windows sistemdeki tüm diğer taşınabilir depolama aygıtları da dahil hepsini koruma altına alabilir. USB diskinizi kaybettiğinizde herhangi bir değerli bilginizin sızacağını veya verilerinize erişileceği konusunda endişelenmenize artık asla gerek yok.

https://media.chip.com.tr/images/temp/user/c0cf2acd9c28485c16742f67ebcf4ebe.png

USB Security’nin Temel Özellikleri

https://www.kakasoft.com/images/plus.pngGüvenilirlik
Koruma ve gelişmiş şifreleme tekniği çoklu katmanlar ile USB flash sürücülerin veri güvenliğini sağlamaktadır. Harici USB depolama aygıtlarının her türlüsüne koruma sunar.
https://www.kakasoft.com/images/easy.pngKullanım Kolaylığı
3 basit adımda USB diskinizi güvenli bir şekilde şifreleyebilirsiniz. Yeniden yüklemenize gerek kalmadan serbestçe herhangi bir bilgisayarda USB Security korumasına erişebilirsiniz.
https://www.kakasoft.com/images/plug.pngAnlık Koruma
Otomatik koruma özelliği ile her zaman PC’ye bağlayarak diskinizi koruma altına alabilirsiniz. Nerede olursanız olun, her zaman en kısa sürede USB sürücünüzü takarak erişime engelleyerek gizli belgelerinizin veri güvenliğini sağlayabilirsiniz.
https://www.kakasoft.com/images/portable-media.pngTüm USB Cihazları Koruyun
USB flash sürücü, HDD sabit disk, kalem sürücü, Memory Stick, hafıza kartı ve diğer tüm taşınabilir depolama aygıtlarının her türlüsünü koruma altına alabilirsiniz.
https://www.kakasoft.com/images/windows.pngSıfır Malware
Kötü amaçlı yazılımların veya siber suçlular tarafından gizlice erişimlerin önüne geçerek USB sürücülerdeki verilerinizin yetkisiz erişimini engellemek mümkündür.<
https://www.kakasoft.com/images/key.pngŞifre Restorasyonu
Eğer kazara şifrenizi unuttursanız şifrenizi geri almanızı sağlayan özel parolalı ipucu özelliğini kullanabilirsiniz.
https://www.kakasoft.com/images/encryption.pngHer Zaman Erişim
USB flash sürücünüzdeki kilitli dosyalara zaman ve mekân sınırlaması olmadan erişebilirsiniz.

https://www.kakasoft.com/images/alldevices.pngMükemmel Uyumluluk
Windows 8 / Windows 7 (32/64-bit) / Vista / XP / 2003/2000 ve diğer Windows sürümleri ile tamamen uyumludur.
Buradan (https://www.yasalprogram.com/2015/06/kakasoft-usb-security-2-20-15-hediye-lisans/)kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Herkes bir yorum yazarak çekilişe katılabilir. 15 Hediye lisanstan birini kazanabilirsiniz...