PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Which Phone: Google'dan Android Telefon Seçinerkolay
13.Haziran.2015, 00:07
Hangi Android telefonu seçeceğinizi artık Google'a sorabilirsinizGoogle, son olarak sessiz sedasız yayınladığı ve XDA Developers adlı site tarafından ilk kez keşfedilen yeni bir web aracını hayata geçirdi.
Which Phone adıyla yayına alınan araç, tamamen sizin için en doğru olan Android akıllı telefonu bulabilmeniz adına yardımcı olmak için tasarlanmış.

https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/12-06-2015/640-bca0741da7b92d88091fdad03ad833ef.png

Android web sitesi altında android.com/phones/whichphone (https://www.android.com/phones/whichphone/) adresinde yayında olan web sitesi üstünden 12 farklı kategorilerde telefonunuzda neye ihtiyaç olduğunuzu belirtiyorsunuz. Mesajlaşmak, fotoğraf çekmek ya da oyun oynamak gibi isteklerinizi ve bunların detaylarını paylaşarak Android'in hangi akıllı telefonunun sizin için daha iyi olduğunu, karşılaştırmalı bir şekilde elde edebiliyorsunuz.

Which Phone aracı sayesinde farklı Android markaları da tek bir çatı altında bir araya geliyor. Google'ın Android için hazırladığı web sitesinin şu anda sadece İngilizce olarak yayın yaptığını belirtelim. Bunun yanı sıra Google'ın bu araçta ABD'deki operatörlere de yer verdiğini söylemeliyiz. Which Phone, Android telefon almayı düşünen kullanıcılar için fikir veren önemli bir platform haline gelebilir.

Webrazzi (https://webrazzi.com/2015/06/12/hangi-android-telefon-size-gpre/)

deniz
13.Haziran.2015, 12:40
Google amcada da ne ararsan var yaw! :)