PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göğüs Ağrısı ve Tedavisifirstluck
12.Haziran.2015, 13:33
Göğüs ağrısı (https://www.agriyiyen.com/#!gogus-agrisi-nedir) genelde kalple ilişkilendirilir. Kalp damar tıkanıklığına dayalı göğüs ağrısına angor ya da anjina olarak da ifade edilir. Bu durum çoğunlukla kalp damarlarına kan ve oksijenin yeterli ulaşamadığı durumlarda gerçekleşir. Göğüs ağrısı sağlığınızı tehdit eden, önemli nedenlerden kaynaklanabilmektedir. Bu sebeple göğüs ağrısı yaşadığınız zaman zaman geçirmeden bir uzmana başvurmanız gerekir. Bu ağrının teşhisini koymak konusunda çok dikkatli davranmalı, birçok farklı hastalıkların gösterdiği ufak farklar ihmal edilmemelidir.


Göğüs ağrısı tedavisi (https://www.agriyiyen.com/#!gogus-agrisi-tedavisi) için şu işaretlere sahipseniz,en kısa zamanda lütfen konusunda uzman bir doktora başvurmalısınız. Fiziksel aktivite ya da spor sırasında veya
dinlendikten sonra bu ağrıya sahipseniz,göğüs ağrınız sizde bir baskı ve ağırlık hissi uyandırıyorsa, nefesinizde kesilme, mide bulantısı, terleme ve kolunuza yayılan bir ağrı hissediyorsanız, Sigara içiyorsanız, kilo probleminiz varsa, kolestrolünüz yüksekse, şeker hastasıysanız yada hipertansiyonunuz varsa mutlaka konusunda uzman bir hekime danışmalısınız.


Ağrılarınızla ilgili bilinç kazanmak ve yakın zamanda uzmanların canlı yayınla ağrılar hakkında önemli bilgiler sunarak sorularınızın yanıtlanacağı, yeni bir ağrı platformu olan agriyiyen.com (https://www.agriyiyen.com) sitesini de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.