PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muhteşem film sitesi satılık! Keyword domain +700 HitliTemet
07.Haziran.2015, 14:49
Merhaba siteme gecemi gündüzümü verdim buradaki arkadaşlar da iyi kötü bilir beni. Maalesef pc mim anakartı yandığı için ve bazı problemler Dolayısı ile sitemi istemeden satmak zorunda kalıyorum.
İsimtescilde Sınırsız hosting ve domain barınıyor ikisinin de Bitiş süresi Nisan 2016. 250 liralık backlink çalışması yapıldı ve 1,5k Twitter. 3,5 k Facebook sayfası da verilecektir. Bütün filmler özenerek elle teker teker girilmiştir. Sürekli bozuk filmler kontrol edilip düzeltilmiştir.
Site Adresi: onlinefilmizlehd.org
İstenilen Fiyat: 1250TL.
Sitenin Aylık Getirisi: 2 ayda 170 lira kazandırdı.
Sitenin Kategorisi: film izleme
Günlük Tekil Hit Sayısı: 500-700 %80' i organik sürekli yükselişte
Site Analiz Bilgileri:
Satışa Hosting Dahilmi?: evet
Banlı Olduğu Sponsor: hayır
Banlı Olduğu Arama Motoru: hayır
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Yıldız film scripti 150tl dahildir.
Özel Notlar:
Bi miktar nakit ve laptop Karşılığında da verebilirim. Ankara da ikamet ediyorum ciddi alıcılar ile yüze satış gerçekleştirilebilir.

WeBMasteR
07.Haziran.2015, 21:19
Konu düzenlendi. Geçersiz kodlarla oluşan konu, çok dağınıktı. Ayrıca sitemizde Adsense reklam yayınlanmaktadır. Bu nedenle her ne sebeple olursa olsun, telif hakkı ihlali halindeki içeriklere sahip sitelere link verilmemektedir. Yani linkiniz pasifleştirilmiştir.

Banlı olduğu sponsor var mı? Sorusuna, belki ban gerçekleşmemiş olabilir ancak film izleme siteleri, başta Adsense olmak üzere, çoğu reklam firmasından onay alamamaktadır.