PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HTC'den Şampiyonlar Ligi Finaline Özel One M9denizci
05.Haziran.2015, 12:25
HTC'den Şampiyonlar Ligi Finaline Özel One M9
Şampiyonlar Ligi resmi sponsorlarından biri olan HTC'nin, 6 Haziran'da gerçekleşecek olan final karşılaşması için 24 ayar altınla kaplanmış HTC One M9 modeli göz kamaştırdı.https://s01.shiftdelete.net/img/general_b/15-06/05/intro.jpg

Tüm futbol severlerin merakla beklediği Şampiyonlar Ligi finali yarın oynanacak. Berlin Olimpiyat Stadı'nda oynanacak olan karşılaşma için satışa sunulan biletler ise haftalar öncesinden tükenmişti.

2015 Şampiyonlar Ligi Finali Ne Zaman Saat Kaçta Futbol tutkunlarının en merak ettiği konulardan birisi de 2015 Şampiyonlar Ligi finali ne zaman saat kaçta başlayacak sorusuydu. Barcelona ve Juventus arasında gerçekleşecek olan mücadele 6 Haziran Cumartesi gecesi saat 21:45'te başlayacak. Karşılaşmayı Türk hakem Cüneyt Çakır ve ekibi yönetecek.

https://s01.shiftdelete.net/img/content/15-06/05/1.jpg


2015 Şampiyonlar Ligi Finali Hangi Kanalda? Karşılaşmayı evlerinden takip edecek olan futbol tutkunlarının bir diğer merak ettiği konuda 2015 Şampiyonlar Ligi finali hangi kanalda yayınlanacağı sorusuydu. Bilindiği üzere ülkemizde bu tarz talep gören karşılaşmalar zaman zaman şifreli kanallarda yayınlanabiliyor. Acaba Barcelona-Juventus maçı da şifreli kanalda mı derken, bizleri rahatlatan haber Star TV'den geldi. Yapılan açıklamada 2015 Şampiyonlar Ligi final maçının Star TV'den naklen yayınlanacağı belirtildi.

Favori Barcelona İspanya La Liga'da ezeli rakibi Real Madrid'in önünde ipi göğüslemeyi başaran Barcelona, 2015 Şampiyonlar Ligi finalinin de ağır favorisi konumunda. Kupayı kazanacağına pek ihtimal verilmeyen İtalya Şampiyonu Juventus'un ise finale çıkması bile büyük bir başarı olarak lanse ediliyor.

https://s01.shiftdelete.net/img/content/15-06/05/2.jpg


Sponsorlar Boş Durmuyor Şampiyonlar Ligi sponsorları da final maçları için şimdiden kolları sıvadı. Yaptıkları çekilişlerle müşterilerine Şampiyonlar Ligi karşılaşmasını Berlin Olimpiyat Stadı'nda tamamen ücretsiz olarak izleme fırsatı sunan firmalar bununla da yetinmedi.

Altın Kaplamalı HTC One M9 Şampiyonlar Ligi'nin ana sponsorlarından biri olan HTC, geçtiğimiz sene gerçekleştirdiği altın kaplamalı telefon uygulamasını bu sene de es geçmedi. Firmadan yapılan açıklamada arka kapağı 24 ayar altınla kaplanmış HTC One M9 model telefonların Şampiyonlar Ligi final maçı akşamı sahiplerine teslim edileceği belirtildi.

https://s01.shiftdelete.net/img/content/15-06/05/3.jpg


HTC tarafından tasarlanan altın kaplamalı One M9 modellerinin arka yüzüne Barcelona-Juventus takımlarının ismi, karşılaşmanın oynanacağı stat gibi bilgilerde yer alıyor. Direk olarak satışa sunulması düşünülmeyen telefonların, HTC'nin yapacağı özel bir çekilişle sahiplerine ulaştırılacağı belirtildi.

ShiftDelete (https://shiftdelete.net/sampiyonlar-ligi-finaline-ozel-one-m9-61138)