PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kamcord: Oyun Kaydetme Uygulamasıerkolay
03.Haziran.2015, 23:31
Android telefonlarda oyun kaydı için yeni uygulama: Kamcord
Uzun zamandır iOS platformunda da yer alan uygulamalardan Kamcord, Android 5.0 ve üzeri cihazlar için de kullanıma sunuldu.

https://lh3.googleusercontent.com/B2prxQwUCWM_75gAL8yW8ZxsCzd_PPszfRaiBFxDK6OXLJTGNw qxQO8lfq09gO1Apt4=w300

Binlerce kullanıcı tarafından 40 milyondan fazla video için tercih edilen Kamcord uygulaması, temel olarak kişilerin Android cihazlarında oynadıkları oyunları video formatında kayıt altına almasına imkan tanıyor. Bu videolara oyunun ses efektlerini ile yapılacak ses kayıtlarını da dahil edebilen uygulama, Minecraft, Clash of Clans, Game of War, Modern Combat, Boom Beach, The Battle Cats, VainGlory ve Hearthstone gibi birçok popüler oyuna da aktif olarak destek veriyor.


https://lh3.googleusercontent.com/nm8JkPcMY6KgozDOIODoCtI_BvrMb0TQyzXrZywNutk0upz24Q POUcxT6o7IXANVleNE=h310https://lh3.googleusercontent.com/J5rULM_xHw09RC9d3P2jzj0IjcHRgIueBRlWlLQCppKVdW3bgl tZagbLY58QBmnliQ=h310Kayıtlanan içeriklerin kendi ağında paylaşabilen Kamcord uygulamasına ücretsiz olarak buradan (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamcord.app) ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamcord.app

donanimhaber.com (https://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/Android-telefonlarda-oyun-kaydi-icin-yeni-uygulama-Kamcord.htm)