Matematik bir hayli insanın hayatında içinde bulundurduğu problemler benzeri gerçek bir problemdir. Eğer sizde matematik mevzularında pek ...

Matematik bir hayli insanın hayatında içinde bulundurduğu problemler benzeri gerçek bir problemdir. Eğer sizde matematik mevzularında pek iyi değilseniz bundan sonra başınız sıkıştığında MalMath size telefonunuz kadar uzakta. MalMath uygulaması tam olarak matematik üstüne kurulmuş, lise ve üniversite hayatınızda sizi zorlayan derhal derhal bütün matematik sorularını kolayca sorabileceğiniz ve çözmenize yardım edecek bir uygulama. Trigonometri'den integral'e, türev'den limit'e istediğiniz konu için yardım alabileceğiniz MalMath takıldığınız suali yalnız çözmekle kalmayıp probleminin çözümü esnasında yapmış bulunduğu işlemleri de size gösteriyor.

Başka bir söylemle suali çözdürdüm kurtuldumdan öte o probleminin iyi mi çözülmesi icap ettiğini size göstererek ek olarak eğitici bir uygulama niteliği taşıyor. Takıldığınız ve çözüm aradığınız sualleri uygulama üstünden arkadaşlarınızla paylaşma imkanı da sunan MalMath bu niteliği ile benzer vakitte dost çevrenizle beraber ders çalışmanızı da mümkündür kılıyor. Şuan yalnız Android için kullanımda ve Türkçe lisan desteğine de haiz olan MalMath'i Google Play'den indirebilirsiniz.

kaynak: https://www.milliyet.com.tr/bilemedi...oloji-2058557/