200 milyondan fazla indirmeye sahip dünyanın en popüler VPN’i.

* Herhangi web sitenin engellemesini kaldırın; Facebook’un engellemesini kaldırın,YouTube’un engellemesini kaldırın veya benzer Netflix ve Hulu engellerini kaldırın.
* Herhangi yerde mobil VOIP servislerine ve Skype ile Viber gibi hizmetlere sınırsız erişim verin
* HTTP şifreleme ile WiFi bağlantınızı güven altına alın
* Hackerlerin gizli bilgilerinizi çalmasını engelleyim
* Cep telefonu faturanızı veri sıkıştırma teknolojisi ile düşürün
* İnternette gizli ve anonim olarak tarama yapın
* iPhone, iPad, ve iPod Touch ile iOS 4.3 veya daha yenisi ile uyumlu

* Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yorumlardan destek sorunları veya yorumları bırakmak yerine lütfen https://[email protected] dan bize e-posta yollayın (English only)

CNET, PC WORLD, CNN ve PC Dergisi tarafından tavsiye edilir.

5 yıldız- " Güvenlik ve Gizliliğinizi kontrol edin" – Her yıl 200 bin mil seyahat ettiğim için hepsini denedim (VPN’ler). Bu özellikle de MENA ve APAC’da sürekli çalışan tek VPN dir. Bu zaralı yazılımdan korumaya sahip tek VPN dir. Veri sıkıştırmaya sahip tek VPN (veri dolaşımı ile bana büyük tasarruf sağlıyor). Gizlilik, güvenlik (ve ABD dışında iken Pandora) ile veri tasarrufu istiyorsanız, aramayı bırakın. JMHO" – Cster

5 yıldız- " Çok beyendim!!! - Hotspot Shield kurucularına teşekkürler!!!! Artık yurt dışında ABD içeriğine erişebiliyorum!!!! Çok beyendim!!!!!

iPhone, iPad ve iPod Touch için mobil Hotspot Shield VPN indirmesi ücretsiz ve artık otomatik olarak yenilenen abonelik seçeneği ile tüm harika özelliklerimize kolay erişiminiz var:
*Aylık: 8,99TL, $4.99 USD
* Yıllık: 53,99TL, $29.99 USD (En iyi teklif: %50 indirim!)

Abonelik iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenecektir ve iTunes hesabınız aracılıyla kredi kartınızdan kesilecektir. Aboneliklerinizi Ayarlar’dan yönetin -> Uygulamadaki abonelikleri satın aldıktan sonra yönetin.

Özellikler:

* Wi-Fi etkin noktaları kullanırken kendinizi koruyun (VPN şifreli tüm internet trafiği);kimliğinizi ve IP adresinizi koruyun ve istenmeyen izlemeyi durdurun. Gizliliğiniz ihlal edilmeden iletişim ve paylaşım yapın.
* Hotspot Shield Veri Sıkıştırması veri kullanımınızı arttırır ve cep telefonu faturanızda tasarruf sağlar.Bu uygulama cep telefonu verinizi %50’ye kadar tasarruf eder, bu da yurt dışına seyahat ettiğinizde yüzlerce liraya eşdeğer olabilir.
* En sevdiğiniz sitelerinize erişim sunar: Herhangi engellenmiş içeriği ve servisin engelini kaldırmak - Facebook, Skype, BBC, YouTube, Twitter, Flickr, Netflix, Hulu, Pandora, Viber, VOIP veya diğer servisleri işte, okulda ya da seyahatta iken kullanın.
* Tam kontrol elde edin: bağlanmak için ülke IP’sini, veri sıkıştırma seviyelerini değiştirebilir ve VPN’i otomatik olarak başlatıp başlatmamayı seçebilirsiniz.

Not: Bazı Gmail kullanıcıları Google’dan "şüpheli giriş" denemesi uyarısı alabilirler. Bunun sebebi sadece onların VPN tarafından yapılan IP adresi değişikliğini farketmeleridir. Bu sorun ile ilgili yorum yazmak yerine SSS ziyaret edin veya desteğimiz ile iletişime geçin.

Hotspot Shield VPN : iPhone, iPad, iPod touch, Mac ve Web için mevcuttur.

https://itunes.apple.com/tr/app/hotspot-...?l=tr&mt=8 iTunes'daki App Store'da iPhone, iPod touch ve iPad için Hotspot Shield VPN for iPhone -Yasaklı sitelere giriş yapın, WiFi bağlantınızı güvenli hale getirin, Veri tasarrufu yapın ve Gizliliğinizi Koruyun

İndirmek için link: https://adf.ly/hyZCa

Kaynak: Hotspot Shield v2.1.6 Yasakli Sitelere Giriş