Firmamız 1980 yılında başladığı ticari serüvene Taşdelen-İstanbul'daki fabrikasında Dizel ve Benzinli jeneratör Üretimine devam ediyor. Avrupa standartlarında üretim, ürün çeşitliliği ve ürün, hizmet kalitesi ile tanınan firmamız konusunda uzmanlaşmıştır ve sadece jeneratör konusunda hizmet vermektedir.

Firmamız, "Türkiye'yi Seviyoruz, Türkiye'de Üretiyoruz" sloganı ile İstanbul'daki fabrikasında 15 kVA-3305 kVA güç aralığında üretim yapmaktadır. Üretimini yapıp, satmış olduğumuz sıfır ürünlere 2 yıl garanti vermemizin yanında, takastan alınan ikinci el jeneratör lere dahi 2 yıl garanti vermekteyiz.

Güçbir Jeneratör markalı ürünlerin tercih edilen, güvenilir olma sebebi, üstün mühendislik bilgisi ve becerisi gerektiren elektrojen grubu üretiminde, bilgi, birikim ve teknolojiyi aynı çatı altında birleştirmesidir. Firmamız için dürüstlük ve güven olgusu her şeyden önemlidir. Bunun bilinci içerisinde en uygun fiyatlara birinci kaliteyi sizlere sunuyoruz.Bize danışmadan, bizden teklif ve bilgi almadan jenerator almanızı tavsiye etmiyoruz.

Jeneratör çoğu firma için basit gibi görünse de önemli bir yatırımdır ayni zamanda. O yüzden bu konu ile ilgili üretici firma seçimine çok dikkat etmelisiniz. Köklü ve saygın bir kuruluş olan firmamızın avantajlarını onlarca yıl sonrasında dahi yaşayacağınızı garanti ederiz.

ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, Avrupa Standardi Uygunluk CE Sertifikasi, İmalat Belgesi, Yerli Malı Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Garanti Belgesi, Kapasite Raporu, Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve TSE Kalite Belgesine (15 kVA ile 2250 kVA güç arası ürünler için ) sahip Firmamız'da günümüz şartlarına uygun esnek üretim sistemi ile her türlü müşteri talebi en hızlı şekilde karşılanabilmektedir. Kullanmış olduğumuz pano ve alternatörler de TSE belgelidir.

Hizmetlerimiz :

Jeneratör Üretim ve satış

Jeneratör kiralama, çeşitli kiralık jenaratör ler

Jeneratör servis ve jenarator periyodik bakım sözleşmesi

Şartnamelere uygun spesifik özel üretim jeneratörler

Askeri Projeler, EGM Projeleri, Çeşitli Kamu Projeleri