Napolyon (eski süperteklif) yeni bir kampanyaya başlamış ve yıl sonuna kadar katılan üyelere her ay 300 lira ödül ve getirdikleri her üye için 1 lira veriyor. Tabi her ay verecekleri görevleri yerine getirmek gerekiyor. Bu şekilde lanse ederek biraz daha eğlenceli hale getirmek istemişler sanırım. İlk görev üye kazandırmak ama diğerleri ne olur bilemiyoruz.

Bir çok arkadaşımız napolyonu bilir, şimdiye kadar mağdur ettiği birini görmedim ve şahsen 2.000 lira üzerinde ödeme aldım kampanyalar haricinde. O yüzden güven probleminiz olmasın. Yine de bilmeyenler için napolyon ile;

• Email okuyarak
  • Anket doldurarak
  • Facebook'ta paylaşım yaparak
  • Arkadaşlarınızı davet ederek
  • Profilinizi doldurarak vs....

gibi bir çok alanda reklam sunuyor. Hatta sırf günlük siteye giriş yaptığınız için bile hesabınıza puan ekliyor :) (puan naptır, nap paradır) Dünyada bunun örneğini görmedim daha.

Yukarıda genel bir tanıtım yaptım ama ben yıllardır "arkadaşlarınızı davet ederek" kazanılmasını tavsiye ediyorum. Çünkü normal zamanda dahi üye başına 30 ile 60 kuruş arasında veriyor. Diğer satış ortaklığı sitelerinin 25 kuruş verdiğini hesap edersek iyi bir rakam.

Üye olmak için buraya tıklayın

Önemli not: Üyeliğinizin onaylanması için mail adresinizi ve cep telefonunuzu doğrulamanız ardından profilinizi doldurmanız gerekiyor, aksi takdirde üyeliğiniz aktif duruma geçmez. Keza, davet edeceğiniz arkadaşlarınızıda bu konuda uyarın.

Bu kampanyaya katılma şansı şuanda elde ettiniz mi bilmiyorum ama üye olarak fırsatlardan yararlanmanızı tavsiye ederim. Napolyon ile tanışalı uzun yıllar oldu, aklınıza takılan her türlü soruyu buraya tıklayarak sorabilirsiniz.

Ekleme: Süperteklif yani napolyon adminimiz tarafından da daha önce bu forumda tanıtılmıştı. Güvenilirliği bakımından eklemek istedim.

Kaynak