Arkadaşlar para kazanma yollarından bir tanesini daha sizlerin huzuruna sunuyorum.

Öncelikle yazmış olduğum yazı biraz uzun olacak ama bu yazımı baştan sona okuyanlar para kazanma sistemine girdiğinde gerçekten eline geçen parayı gördükçe daha fazla azimle çalışacaktır.

Bu işi öğrenciler, ev hanımları, çalışan çalışmayan herkes günde hatta 3-4 günde bir birkaç saatini ayırarak para kazanacaktır. Bu sitenin uzun süreli üyesi olarak bir çok yolu takip ettim fakat gelirim yüksek olmamıştı.

Şimdi geçelim konumuza...

Arkadaşlar para kazanmanın yollarından biriside reklam yayıncılığı biliyorsunuz. Reklam yayıncılığında ise benim denediğim birçok site ya yeterli para vermiyordu yada reklamları çok kötüydü.

Şimdi sistemi anlatıyorum.

CPMFun bizim sitemiz ve bu siteye üye olduğunuzda sitenizi eklemeniz gerekiyor. Daha sonra reklam alıp sitenize ekliyorsunuz. Bu reklamlardan gösterim başına da para kazanıyorsunuz. Reklam gelirimiz 100$ olduğunda paranız dilerseniz 8 saat içerisinde kesintiye uğrayarak dilerseniz 3 gün içerisinde paypal hesabınıza yatıyor. Paypal'dan da dilerseniz banka hesabınıza aktarabilir, dilerseniz de gittigidiyor gibi alışveriş sitelerinden harcama yapabilirsiniz.

Wordpress tabanlı websitenize bu reklamları ekleyerek gelen hitlerle paranızı kazanacaksınız. Yalnız şimdi çoğu arkadaşımız diyecek ki "Siteyle uğraşacak vaktim yok. 1 kaç kuruş için değmez.". Bu noktada da robot yazılımımız devreye giriyor ve sizler rss veya youtube cliclkbank amazon gibi birçok siteden otomatik konu çekebiliyorsunuz. Bu sayede sitenize konu otomatik olarak ekleniyor ve googleda linkleriniz artıyor. Bu da ziyaretçi saynızın artması demek. Robotu nasıl kullanacağınızla ilgili bilgileri konuda paylaşacağım fakat ayrıntılı destek ve birazda hile almak istiyorsanız belirttiğim referans linkine üye olduğunuzda mail adresinize haftada 1 ipucu mailleri göndereceğim. Birazdan da aldığım ödemenin resmini sizlerle paylaşacağım ama önce para kazanmak için sırasıyla verdiğim adımları izleyiniz. Biraz zahmetli en fazla 1 saatinizi alır ama ondan sonra fazla uğraşmayacaksınız, uğraşırsanızda paranızı 2'ye 3'e katlayacaksınız.

Ben sizlerden referansım üzerinden üye olan arkadaşlara tamamen yardımcı olacağımın ve para kazanacağınızın garantisini veriyorum.

SIRASIYLA AŞAĞIDAKİ İŞLEMLERİ YAPINIZ.

1. WEB SİTESİ OLUŞTURUN : Arkadaşlar wordpress tabanlı web sitesi olanlar var ise oluşturmanıza gerek yok eğer wordpress tabanlı siteniz yoksa nasıl ücretsiz temin edeceğinizi sizlere anlatayım. WebMucit | Ki sitesi üzerinden (benim para kazandığım sitelerimden birisidir) bir hesap oluşturun hesabınızı oluştururken bana bir site ver alanını seçin ve alanadınızı yazın o alan adı size özel tahsis edilmiş olacak. Üyeliğinizi mailinizden onaylamanız gerekiyor. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra sitenize https://www.webmucit.com/siteniz şeklinde giriş yapabileceksiniz. Admin paneline ise 301 Moved Permanently adresinden giriş yapacaksınız.

2. CPMFUN ÜYELİĞİ OLUŞTURUN : CPM Fun :: Highest Paying CPM Network linkinden üyelğinizi oluşturun. Giriş yapın. Manage Websites'e gelin ve ADD New Web Site alanına oluşturduğunuz siteyi yazınız. Yaklaşık olarak 3 Saat ile - 24 Saat arasında onaylanacaktır. Onaylandıktan sonra 'AD TAGS' sekmesinden sitenize reklam alın. En az 3 tane en fazla 5 tane almanız yeterli olacaktır. Bu kodları oluşturmuş olduğunuz sitenin sidebar, footer veya header alanlarına yerleştiriniz. Eğer nasıl yapılacağını bilmiyorsanız referansım ile üye olduğunuz için sizlere ayrıca nasıl ekleneceğine dair mail göndereceğim.

3. WPROBOT KURULUMU : Wprobot wordpress için hazırlanmış bir eklentidir. Bu eklenti ile birçok siteden otomatik olarak kendi sitenize içerik çekebilirsiniz. Webmucit üzerinden üye olan arkadaşlar Admin paneline girdiklerinde Eklentiler kısmından Wprobotu aktif hale getirsinler. Wprobota hangi kelimelere ait içeriğin sitenize eklenmesini istiyorsanız onları girin ve youtube clickbank twitter amazon shopzilla itunes gibi birçok siteden otomatik olarak konuları sitenize çeker. Wprobot hakkında ipuçlarını konu içerisinde ara ara paylaşacağım. Eğer kendi websitenize wprobot uygulamasını kurmak istiyorsanız internet üzerinden Wprobot 3.26 sürümünü araştırın ve yükleyin.

Son olarak içerik olarak ne kadar çok konu eklettirirseniz o kadar çabuk indexlenir ve kullanıcılarınız artar. Sizlerde bu sayede kazancınızı arttırmış olursunuz. Arkadaşlar kazancıma dair resmi paylaşacağımı belirtmiştim. Bu da kanıtı.

Resimin orjinal boyutu icin tiklayiniz

Siz üye olun takıldığınız ve aklınızda olan sorularıda buraya yazın elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Kaynak