BİZ ÜÇ KİŞİYİZ
İnternet kullanıcısının hayatına kısa sürede girerek arama motorlarında en çok aranan Biz Üç Kişiyiz adlı sitenin güzelliklerini saymakla bitirmek mümkün değil . Daha öncede teknoloji alanında ne kadar açık ve güzel anlatımlar da bulunulduğu paylaşılmıştık. Bu anlatımlar ufak tefek icatlar veya gelişi güzel yapılmış küçük aletlerle alakalı değil tabiki de . Bu gün insanlığın en büyük buluşu olan bilgisayarlar hakkında kişi ne kadar bilgi sahibi , neyi ne kadar sürede , nasıl yapmak gerektiği hakkında ne biliniyor , ram bellek nedir ne işe yarar , vpn , url , vps nedir , ne nasıl kullanılır ? Bunları öğrenmenin elbette bir çok yolu mevcut ama tam bir tıklamalar karmaşası ve yarım yamalak bilgilerden oluşuyor . Oysa bu site internet kullanıcısına istediğini tam anlamıyla verirken , gelişmiş ve daha çok geliştirilen bilgi ağı sayesinde de bireyi önemli ölçüde eğitiyor . Peki internet kullanıcısı kullandığı bilgisayarın ne kadar güvenli olduğunun farkında mı ? yoksa gelebilecek tüm tehlikelere karşı açık bir hedef vaziyetinde mi ? Bunları kontrol etmenin en iyi yolu yine ikibinondört yılında yenilenen ve daha çok ayrıntıya yer verilen bu sitede saklı .
Tüm ev hanımları ev dışında bir yerlerde özel veya kamu fark etmez çalışmak ister ve kendi kazancını sağlamayı yani bir anlamda eşine karşı oluşan öz güven eksikliğini gidermeye çalışır . Peki çalışan bir kadınla çalışmayan bir kadın arasında ne gibi farklar vardır ? Hangi burçlar hangi işlerde daha mutlu olur , çalışan kadın iş yerinde ne giymelidir , günlük kıyafet seçimleri insanı psikolojik olarak nasıl etkiler , kış modası ve önümüzdeki yazın merak edilen moda trendleri hepsini bulmak için bizuckisiyiz . com sitesini tıklayarak bir çırpıda öğrenebilmek mümkün ve çok kolay . İnsan ilişkilerinde bireylerin birbirlerine yaklaşım biçimleri , bir öpücüğün getirdikleri ve götürdükleri . Bir kadının kocasına karşı görevleri , erkeğin kadını mutlu edebilmesinin altın kuralları gibi önemli ve güncel bilgiler de yine kullanıcının beğenisine sunularak renkli görsellerle birlikte tezgahta . Yalnız bunları okuduktan ve gerekli yani istenilen bilgilere ulaşıldıktan sonra olumlu ya da olumsuz yorumları paylaşmaktan da çekinmemeli çünkü site yöneticileri her türlü eleştiriye ve yeniliğe açık insanlar . Kullanıcının yapacağı her türlü yorum bu bakımdan önem taşıyor .
Bu kadar geniş bilgiye sahip böyle hoş bir sitenin varlığından hala haberi olmayanlar varsa gerçekten çok şaşırtıcı . Hayatı bir oyun gibi düşünüp , sanki oynuyormuş gibi davranmak aslında herkesin yapabileceği bir şey değil . Günlük hayatın yoruculuğu , ev hanımlarının soluk almak için saklanacak bir köşe araması , iş yerinde öğle arasını sadece yemek yiyerek değil de faydalı işlerle uğraşarakta geçirmek istemesi bizuckisiyiz.com ' un yaratım amaçlarının en başında geliyor . Her türlü kesimden , her türlü bireye hitap eden sitenin içerisinde barındırmadığı bilgileri de sitede dolaşırken fark edenler olursa hemen bunu yorum olarak paylaşıp bilgilerin çoğalmasını sağlayabilir.

Bu makale www.bizuckisiyiz.com için hazırlanmıştır.