[CENTER]
Dizi Geek - Yabancı Dizi DünyasıÖncelikle kavrama uzak olanlar için; Geek nedir ?
"Sosyal yaşantısı olan ancak yaşantı tarzı sokaktaki vatandaşın alışık olmadığı şekilde belli malzemelere bağımlı (bilgisayar, fizik, astronomi, FRP, bilimkurgu, edebiyat) olan ve bir araya geldiklerinde muhabbetleri bilgi çöplüğünü havalandıran fırtına formunda geçen insan topluluğu."

Son zamanlarda geek ortamları çoğalmaya başladı ancak sadece yabancı dizi üzerine kurulu bir geek ortamı yoktu bende en sevdiğim konu olduğu için böyle bir platform açmaya karar verdim.

Sitenin amacı nedir ?
Dizigeek.com insanları yabancı dizi haberleri, fragmanları, onay-iptal durumları, tanıtımları gibi konularda bilgilendiren bir platformdur.

Siteye üye olmanın ekstraları neler?
Öncelikle sitemize üye olan herkes siteye içerik ekleyebilmektedir.
Sitemizde üyelere özel profil bulunmaktadır.. Profilinizi düzenleyebilir, arkadaş ekleyebilir, başka bir üye ile özel mesajlaşabilir, durum paylaşabilirsiniz.

Geekline nedir ?
Geekline sitenin üyelerine özel paylaşım bölümüdür. Siteye üye olarak bu bölümde durum paylaşabilir, diziler hakkında merak edilen soruları sorabilir-cevaplayabilir, tarzınıza uygun dizi önerileri alabilir-öneri sunabilir, isterseniz dizi repliği bile paylaşabilirsiniz