Google'da Türkiye'den yapılan son aramalarda öne çıkan sorgular yine magazin dünyası ağırlıklı olarak devam ediyor. 20 Eylül 2016 Salı gününün son saatlerinde belli olan en popüler arama sorguları şunlar:

İlk sırada 100 binden fazla aranmış olan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" sorgusu yer alıyor. Dizinin yeni sezon ilk bölümü için çekilen fragmanı, şimdiden zirveye konmuş.

İkinci sırada, "Angelina Jolie" sorgusu yer alıyor. Sosyal medyada da popüler hashtaglari ile gündemde olan Angelina Jolie, ara sıra Türkiye'de de popüler oluyor.

Üçüncü sırada "Polis Akademisi" sorgusu yer alıyor. Polis adaylarının, göreve başlamaları için açıklanacak olan sonuçları beklediği bugünlerde bu sorgunun popüler olması gayet normal ve magazin dışı bir durum olarak öne çıkıyor.

Dördüncü sırada "Seda Akgül" sorgusu yer alıyor. Renkli Hayatlar programına konuk olan ünlünün programdaki açıklamaları merak edilmiş.

Beşinci sırada "Hayat Şarkısı" sorgusu yer alıyor. ATV ekranlarında boy gösterecek olan dizi ile ilgili magazinel merakımızla ortaya çıkan popülarite örneği...

Altıncı sırada "Familya" sorgusu yer alıyor. Fox TV'de yayınlanmaya başlayacak olan dizi ile ilgii yine magazinel merakımıza örnek teşkil eden bir sorgu...

Yedinci sırada "Fiat" sorgusu yer alıyor. Otomobil satışlarında geçen yılki rakamların uzağında kalan firmaların son zamanlarda indirim, "sıfır faiz" gibi kampanyaları ile satışları arttırmaya yönelik çalışmaları sonucunda tüketicilerde bir ilgi uyanmış. Bu alanda Fiat markası öne çıkarak listede yer bulmuş.

Sekizinci sırada "Eren Keskin" sorgusu bulunuyor. Sanatçının yaşamöyküsü ve siyasal duruşu ile ilgili yaptığı açıklamalar ilgi uyandırmış.

Dokuzuncu sırada "Altın fiyatları" sorgusu yer alıyor. Küçük birikimlerini değerlendirmek için arayışta olan vatandaşların en çok merak ettiği yatırım aracı olan altın hakkında günlük fiyat takibi, bu listelerin vazgeçilmezi durumunda.

Onuncu sırada "Hayat Sevince Güzel" sorgusu,
11. sırada "Meb.gov.tr" sorgusu,
12. sırada "Özel harekat polis alımı" sorgusu,
13. sırada "Eletrik arıza" sorgusu,
14. sırada "Aspor" sorgusu,
15. sırada "Ruhi Su" sorgusu,
16. sırada "Yusuf Tekin" sorgusu,
17. sırada "Bosna Hersek" sorgusu,
18. sırada "İçerde oyuncuları" sorgusu,
19. sırada "Eba giriş" sorgusu,
20. sırada "Adil Öksüz" sorgusu yer alıyor.