Nano Medya Web Tasarım Hizmetleri


Telefon: +90 (542) 457 78 50
E-Mail: [email protected]
Web : https://nanomedya.com.tr

Ankara Web Tasarım Hizmetleri olarak Nanomedya.com.tr Üzerinden Bütcenize uygun Web Tasarım Paketlerini inceleyerek hızlı bir şekilde uzman kadromuz ile Ankara'nın her semtinde hizmet sağlamaktayız.

Nano Medya Web Tasarım ve Yazılım Şirketi; 2011 yılında Ankara'da açıldı. Gelişen Teknoloji ile birlikte bir çok şirketin yazılım desteğine ihtiyacı olduğu günümüzde Nano Medya online destek ekibi ile siz müşterilerimize günün 24 saati destek vermektedir.
Nano Medya yeni katılımlarla büyüyerek 2014 yılından itibaren daha iyi teknolojilerle yoluna devam etmektedir. Verimlilik, global vizyon, güncel mesleki bilgi ve profesyonel yaklaşım bizi tanımlayan ve tanıtan öncelikli kavramlardır.

Web tasarımına duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha hızlı ve bilinçli beklentiler oluşturmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan kişi veya kurumlar internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web sitesi ve tasarımı konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, internette görünürlülük, tasarım, güvenlik, güçlü bir yazılım ve sürekli geliştirdiğimiz altyapımızla web sitelerinin daha güvenli ve yönetilebilirliliğini siz değerli müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

Bazı Referanslarımız ; Hazer Amani ( Ünlü Aşçı ) Kristal Yağ, Deva Baharat , Tivmaş Market, Alpedo Dondurma, CG Enerji , Tek Prefabik vs...
Websitemizden daha detaylı olarak incelyebilirsiniz.