Chiadox Nedir? Zayıflamak Mümkün mü?

Ayhan Ercan Tabder Başkanı 'nın kendi ürünü olan Chiadox ürünü diyet ve zayıflama kategorisinde şu an türkiyede en popüler ürünlerden birisidir. 92 TL ' ye bu ürünü internet üzerinden kapıda ödeme yada kredi kartı ile satın alabiliyorsunuz.


Ayhan Ercan Kimdir? Sorusuna cevap verecek olursak ; 4 Kasım 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. Çocukluk döneminde okul tatillerini babası Recep Bey'in Eminönü'nde ki aktar dükkânın da yani tıbbi bitkilerin kaynağında şifalı bitkileri, şifalı otları, baharatları öğrenerek geçirmiştir. Babasının vefatından sonra işletmeyi kendi üzerine alarak baba mesleğini devam ettirmiş, bitkiler ve etkileri üzerinde çeşitli araştırmalar yapmıştır.

Kısacası aktarlık mesleği aile mesleği olduğundan dolayı doğduğu günden bu yana bitkiler ile iç içe olan Ayhan Ercan TABDER'in (Tüm Aktar Baharatçı Tibbi ve Aromatik Bitki Yetiştiricileri Derneği ) fikir babası olduğu gibi seçilmiş Genel Başkanıdır. Aktar ve Baharatçıların günümüz şartlarına ayak uydurmasını sağlayıp meslekte kalite çıtasını yükseltmek adına birçok çalışmaya imza atmış, ülkemizde ilk kez aktar ve baharatçıların devletimiz tarafından tanınmasını ve derneğimizin temsil hakkına sahip olmasını sağlamıştır. TABDER Başkanı olarak mesleki konularda çıkarılan kanun çalışmalarının yürütüldüğü komisyonlarda görev almaktadır.

Ayhan Ercan'ın Uzun Araştırmalar sonucu Kilo vermeye yardımcı Chiadox Ürününü satışlara sunmuştur. Bu formül aç kalmadan zayıflamanızı amaçlıyor. İçeriğinde ; Sebze, meyve, kuruyemiş,arı ürünleri,tıbbi ve aromatik bitkilerden oluşan toplamda 43 çeşit besin maddesi içeren bu chiadox detoks kakao formülü bileşiminden bahsedersek ; Domates,Ispanak,Dereotu,Lahana,Karabuğday,Kenevir Tohumu,Goji Berry,Ananas,Kakao çekirdeği, Spirulina, Ganoderma mantarı,Yeşil Çay,Toz Arısütü, Polen gibi tamamı doğal besinler bulunuyor. Chiadox içerken bir yandan toksinlerden arınırken bir yandan da kilo verme sürecinizi hızlandırmış olacaksınız.

Chiadox Sebzeli , Chaidox Vanilyalı , Chiadox Portakallı ,Chiadox Vegan ( vejeteryan ), Chiadox Kakao 'lu aromatik çeşitleri web sitemizde bulabilir sipariş edebilirsiniz.

Ayhan Ercan Ürünleri şu anda en popüler Zayıflama & Diyet Ürünleri arasındadır. Goji Berry, Chia Tohumu , 9ay Çayı bu ürünler popülerdir. ŞimdilerdeKinoa ürünü de Chiadox 'dan sonra popüler olmaya başlamıştır.

Chiadox nasıl Kullanılır?
Chiadox Kullanmak için 1 bardak taze sıkılmış meyve suyu tercihen elma ( elma içerisindeki antioksidanın ayrı bir faydası olacağından tavsiye ediyoruz) Eğer taze meyve suyu bulamazsanız Cappy'in Elma Suyu %100 saf meyve suyu yazanından şekersiz doğal olanından tavsiye ederim 1 bardağa koyun 2 ölçek chaidox formülünden ilave ettikten sonra 20 dk karıştırarak içerisindeki Chia tohumlarının şişmesini sağlayın 20 dakika sonra tekrar karıştırarak için 5 gün boyunca Chiadox ürününü bu şekilde sabah öğlen ve akşam olmak üzere 3 öğün kullanıyorsunuz. Onun haricinde birşey 5 gün yemiyorsunuz. 5 gün sonra normal sabah kahvaltı ve öğlen yemeğine devam ediyorsunuz sadece akşamları chiadox kullanıyorsunuz. Kullanım esnasında Çay ve Soda , Ayran içmek serbesttir. ( şekersiz olmak kaydı ile ) şu ana kadar Ayhan Ercan Chiadox ürünlerinden herhangi bir şikayet gelmemiştir.


Detox yaparken muhakkak 2 litre su tüketilmesi önerilir. 5 günlük detox sona erdiğinde isteğe bağlı olarak günde 1 ya da 2 kez katı yiyecekler yerine öğün yerine Smothie içeceği kullanılabilir. Bu günlerde Smothie hazırlarken ayran süt maden suyu gibi alternatiflerin kullanılmasında herhangi bir mahsur yoktur. Sadece sıvı gıda (smothie) ile uygulanan 5 günlük detox kişiye bağlı olarak en fazla senede 4 kez uygulanabilir.

Ayhan Ercan'ın Bayisi olarak " http://naturelstore.com.tr " ve " http://naturpystore.com" isimli websitelerinden Kapıda ödeme yada Kredi kartı seçenekleri ile bu ürünü satın alabilirsiniz.Kaynak ; https://www.naturelstore.com.tr/chiadox-kakaolu-supergida-zayiflama-karisimi-300-gram
Alıntıdır !