Atom Çayı Nedir? Soğuk Kış Aylarında ve Gribal Enfeksiyonlara Karşı Faydaları Nelerdir?[IMG][https://atomcayinedir.files.wordpress.com/2016/08/atomcayi.png[/IMG]

Atom Çayı Nedir?

Atom Çayı bir bitki çayıdır. Atom yani " sağlıklı, dirençli,daha pozitif " anlamlarından yola çıkarak atom çayı ismini almıştır. Bitki çayları biliyorsunuz ki pek tatlı lezzetli olmuyor bu yüzden dolayı çoğu kişi tarafından pek tercih edilmez fakat " naturpy atom çayı" ürünü bugüne kadar ki tüm içtiğiniz bitki çaylarını size köşeye attırıyor. Bu çay içerisindeki bitkiler nefis lezzeti ile sofralarınıza geliyor. Kışın bana göre 2016 yılındaki trend bitki çayı "naturpy atom çayı" 'dır.

Kendimden örnek vermek gerekirse ; Bugüne kadar hayatta hiçbir bitki çayını sevmezdim taki naturpy atom çayı ile karşılaşana kadar içeriğindeki bitkilerin kokusu , çayın kıpkırmızı rengi ve baharatları ile mükemmel bir üçlü olmuştu benim için. Özellikle Kronik Faranjit rahatsızlığım olduğundan dolayı sürekli boğazım intahaplanır burnum tıkanır ve sürekli grip olurdum. Bu atom çayını içmeye başladıktan sonra içerisindeki zencefili zerdeçal'ı hibiskus nar çiçeği bitkisinin vermiş olduğu antioksidan faydaları sayesinde çok şükür bu kronik rahatsızlığın bir bakıma önüne geçmiş oldum. Bu çayı içtiğimde boğazım yumuşuyor ve boğazımdaki mikroplar ( zerdeçal 'ın etkisi muhtemelen ) öldüğünü ve daha rahat nefes alabildiğimi fark ettim. Atom çayı illa ki kışın içeceğiniz bir içecek değil burada insanlar hep yanlış biliyor yaz kış hiç farketmez sağlığınız için günde 1 adet " naturpy atom çayı " nı sizlere öneririm.

Naturpy Atom Çayı fiyat olarak da gerçekten çok cuzi bir rakamlara alabilirsiniz üretici firmanın resmi web sitesi olan " http://naturelstore.com.tr " ve " http://naturpystore.com" isimli websitelerinden 8 ile 10 tl aralığında alabilirsiniz hatta 6 lı kampanya 49 tl gibi bir fiyata kampanyaları mevcut.

Naturpy Atom Çayı içerisinde neler var ?

Naturpy Atom çayı içerisinde; Zencefil, Zerdeçal, Tarçın, Havlıcan, Karanfil, Yeni Bahar, Karabiber ve Hibiskus Bitkileri sayesinde vücudunuzun direncini arttırmak için vazgeçilmez bir bitki çayıdır.

Hatta Naturpy Firmasının Sahibi Sayın Koray Çelikler ' in videosunda da anlattığı gibi Naturpy Atom Çayı Tam bir Sağlık Çayıdır. Afiyet olsun.

https://youtu.be/IxmIH4u1oIU
Bu videodan daha detaylı işin uzmanından dinleyebilirsiniz.

Kaynak ; https://atomcayinedir.files.wordpress.com
Alıntıdır !