Ne nedir konuları her zaman için internet ortamında ilgi çeken siteler olmuştur. Örnek olarak bir kelime gördük ama ne olduğunu bilmiyoruz hemen arama motorlarından herhangi birine başvurup anahtar kelimeyi yazıp arıyoruz ve birçok site karşımıza çıkıyor. tabi biz en baştaki siteleri seçerek sorumuzun cevabını kolayca bulabiliyoruz.

Bundan dolayı bizde çok uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan sitem ( http://www.ibrahimfirat.net/ ) bir kategori oluşturmuştum seneler önce ara ara oraya ne nedir ile ilgili yazılar gitmekteyiz. İlgili kategoriye ulaşmak için yapmanız gereken sadece bir tık ötenizde http://www.ibrahimfirat.net/search/label/Ne%20Nedir

Bununla birlikte daha birçok kategorinin ve çok geniş çaplı kitleye hitap eden sitemizde birçok kategori ve içerik bulmanız mümkün. Bu tabi sizlerin sayesinde daha hızlı gelişmemize neden oldu. Bu yüzden sitemizin sloganı "genel bilgi portalı" Kişisel Görüş Evrensel Bilgi olarak hizmet etmektedir.

Diğer bazı kategorilerimiz ise aşağıda sıralanmıştır:

http://www.ibrahimfirat.net/2013/05/...haberleri.html
http://www.ibrahimfirat.net/search/label/Programlar
http://www.ibrahimfirat.net/search/label/İslam
http://www.ibrahimfirat.net/search/label/teknoloji

Ve daha fazlası var. Biz bu kadarını ekleyelim. Link çöplüğü gibi gözükmesin forum sitesi herhangi bir zararı yok ancak sade olmakta fayda vardır.

İF ailesi olarak herkese iyi günler sitemize göz atmayı unutmayınız..