Cerrahoğlu Nakliyat, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde faaliyet gösteren bir evden eve nakliyat firmasıdır.
Şehir içi ya da şehirler arası taşımacılıkta profesyonel çözümler sunan firmanın, yıllardır sektördeki deneyimi sayesinde büyük ya da küçük mekanların taşınması sağlanmaktadır. Yüksek binalar için asansörlü taşıma hizmeti veren ekip, nakliyatta bir ilk yaratarak asansörlü taşımayı ilk kullanan firma olmuştur.
Evden eve nakliye konusunda Gebze çevresinde ya da şehirler arası bölgelerde aynı kalitede hizmet verilmekte ve tüm eşyalar güvenle taşınmaktadır.

29 Yıllık Güven
1987 yılından beri hizmet veren Cerrahoğlu Nakliyat www.cerrahoglunakliyat.com adresinden hizmet vermektedir.
Güvenli ve eksiksiz taşıma hizmetini sözleşmesi ile imzalayan ekip, kısa sürede evinizden özenle paketleyerek aldığı eşyalarınızı, güvenle gideceği yere ulaştırır ve yerleştirilmesini sağlar. Şehir içi ya da şehirler arası nakliyat konusunda hizmet veren firma, ücretsiz keşifle fiyat belirler.
Bu hizmetin karşılığı olarak size bütçenizi zorlamayan seçenekler sunan ekibimiz, en uygun fiyatlarla taşıma hizmeti vermektedir.

Profesyonel Nakliyat
Evden eve nakliyat firmaları arasında en güvenilir olan firmalardan olan Cerrahoğlu, profesyonel hizmet veren bir ekiple çalışmaktadır.
Her geçen gün büyüyen firma, Kocaeli ve civar illerde de tercih edilmektedir. Eşyalarınızın güvenle ve özenle taşınmasını istiyorsanız mutlaka Cerrahoğlu Nakliyatı tercih etmelisiniz. Profesyonel bir nakliye hizmeti için, bu firmayı tercih edebilirsiniz.