Evden eve taşımacılık sektörü araçların donanımlı hale gelmesi ve asansör gibi teknolojilerin kullanılması ile artık çok daha kolay yapılabilmektedir. Her ne kadar belirli bir standart oluşturmamış küçük ölçekli firmalar hizmet kalitesi bakımından çıtayı aşağıda tutsa da genel anlamda sektörün geliştiği söylenebilir. İşte bu alanda İstanbul'daki en iyi firmalar arasında yer alan Şamiloğlu Nakliyat, 30 yıldan fazla süredir nakliye hizmetine devam etmektedir. Patentli evden eve taşımacılık firması tüm çalışmalarını belirli bir kurumsal sistem üzerinde gerçekleştirmektedir. Uzun yılların verdiği deneyimle beraber müşterileri için en ideal çözümleri sunar. Firmadan alınan tüm hizmetler ekspertiz hizmeti ile birlikte alınır. Yani taşıma işlemi yapılmadan önce eşyaların listesi çıkarılır ve zarar olması durumunda firma garantisi verilir. İstanbul ve diğer ilçelerde hizmet veren Tuzla evden eve nakliyat ile güvenli taşımanın avantajını sağlarsınız.

Ambalaj Ve Paketleme
Evden eve taşıma işlemi için talepte bulunduğunuzda size verilen randevu tarihi neticesinde ev ya da ofisin toparlanması için görevliler bulunduğunuz yere gelir. Daha sonra eşya özelliklerine göre her biri ayrı hassasiyet olacak şekilde ambalaj yapılır. Ambalajlama esnasında kasa, poşet, ip ve dayanıklı örtülerden yararlanılır. İstanbul Tuzla nakliyat firması, isteğe göre yüksek katlarda asansörlü araçlara da sahiptir. Çok zaman ve emek isteyen bu işlem asansörle kısa bir zaman diliminde biter. İstanbul Tuzla nakliyat firmaları ile ekonomik şartlar bakımından da avantaj sahibi olursunuz.

Eşya Depolama
Şamiloğlu Nakliyat, ev taşıma hizmeti yanında eşya depolama hizmeti de vermektedir. Kısa veya uzun vadede bekletmek istediğiniz eşyalarınızı depo kiralayarak güvenle saklayabilirsiniz.