Benim Adım Melek isimli TRT 1’in yeni sezon işlerinden olacak dizinin fragmanı sosyal medyayı salladı ve dizinin konusu herkesi heyecanlandırdı. Peki, Benim Adım Melek dizisinin konusu nedir? Ne zaman başlayacak ve başrollerinde hangi ünlü oyuncular var. TRT 1 her ne kadar devlet kanalı olup reyting kaygısı gütmeyen bir kuruluş da olsa son dönemlerde yaptığı işlerden adından çok sık söz ettirmeye başladı. Mesela büyük bir başarı öyküsü olan Diriliş: Ertuğrul dizisi ATV’ye satıldı ve ATV’de yeni sezonda Diriliş: Osman olarak devam edecek. Bu dizilerin boşluğunu doldurmaya çalışan Trt dizileri yeni bir işle daha adından yine söz ettirecek gibi…. Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin olduğu Benim Adım Melek izle ; Gaziantep, Urfa, Mardin ve İstanbul arasında gerçekleşen bir serüveni konu alıyor. Bu serüvende Gaziantep’te doğup büyümüş 3 çocuklu bir annenin acı dolu dramı anlatılıyor. Yıllar önce babasının sözlerini yok sayarak memleketini ve evini terk eden Melek, yaşadıklarını taşıyamayacak hale gelir ve amansız bir hastalığa yakalanır. Durumu eşi ile paylaşmak için eve döndüğünde kocasının çocuklarının da velayetini almayı başararak kendisini terk ettiğini öğrenir. Artık Melek’in kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Her şeyini kaybeden Melek, babasından af dileyerek son nefesini topraklarında vermek için yola çıkar. Ancak Melek gerçek anneliğin vazgeçmek değil çocukları için yaşamak olduğunu anlayınca ailesiyle ve çocuklarıyla yepyeni bir hayatı yeni baştan inşa etmek için harekete geçer. Peki, Benim Adım Melek dizisi ne zaman başlayacak? Çekimlerine temmuz ayında başlayan dizi Eylül içerisinde TRT 1 ekranlarında yerini alacak.Yeni başlayacak olan Şampiyon izle seyirciyi ekran başına kitleyecek nitelikte kaliteli bir dizi o