Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Makale Yazarak Kripto Para Madenciliği (Makale Yazarak Para Kazanma)

Arkadaşlar Merhaba;

Anlatacağım bu sistem 3 yıldır Steemit isimli site tarafından başarı ile uygulanmaktadır. Benim bahsedeceğim Scorum isimli sistem ise Steemit'in başarılı bir niche klonudur.

Scorum 19 farklı domain altında 17 yerel dil ile spor alanındaki makaleleri yayınlamanıza olanak sağlayan bir kripto para madencilik sitesidir.

Bu sitede madencilik yapmak için evinizde bulunan herhangi bir bilgisayar yeterlidir. Çünkü sadece makale yazarak, yorum yazarak, oylama yaparak madencilik yapmaktasınız. Aslında Facebook kullanmakla nerede ise aynı şey.

Yazdığınız her yazı ve yazılara yazdığınız yorumlar; sitedeki diğer yazarlar tarafından oylandıkça (beğenildikçe)kripto para kazanırsınız. Adı SCR olan bu kripto para an itibarı ile Openledger ve Hotbit isimli borsalarda işlem görmektedir.

"Peki insalar beni neden oylasın?" diye soracak olursanız cevabı çok basit. Onlar sizi oyladıkça sizde onları oylarsınız ve birbirinize para kazandırırsınız. Ayrıca biri size oy verdiğinde aldığınız oyun %25'i değerindeki SCR sizi oylayana ödenir. Bu sayede kullanıcılar oy vermeye teşvik edilir.

Başta da dediğim gibi sistemde madenciliği yapmak için Facebook'ta paylaşım yapabileceğiniz kalitede bir cep telefonu, tablet yada pc yeterli. Ekstra bir donanıma ihtiyacınız yok.

Sitede referans sistemi yok ve hiç olmayacak. Bu sebeple herhangi bir bağlantı üzerinden üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Sistem ile alakalı daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için internetten para kazanmak isimli makalemizi okuyup site hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

bunu ben ilk kez duyuyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)