Ulusal diğer bir adı ile günlük yayın yapan gazetelerin seri ilan sayfalarına ve ilan sayfalarına tanıtım, mevzuat, vefat veya seri ilanlarınızı ajansımız üzerinden kolaylıkla verebilirsiniz.
Hürriyet, Sabah, Posta, Star, Milliyet, Sözcü, Dünya gazeteleri gibi günlük yayın yapan seri ilanlar sayfası olan yada sadece ticari ilan olarak çalışmaktadır.
Seri ilanlarınızı eleman, personel, vasıta, oto, kiralık, satılık, devir, arsa, emlak, konut, işyeri ilanlarınızı, dernek, kayıp, ilanlarınızı düz seri ilan, başlıklı yada alt üst çizgili, sarı ve mavi zeminli olarak istanbul baskısı, ankara, baskısı, taşra baskısı, türkiye geneli, adana baskısı gibi istediğiniz baskı bölgelerinde ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz,
İlan sayfalarına ise vefat, ölüm, anma, taziye, teşekkür ilanlarınızı, mal alımı ihale ilanlarınızı genel kurul, ihale ilanlarınızı verebilmektesiniz.
7 gün 24 saat hizmet vermekte olan gazete ilan vermek adlı sitemizden ajansımıza ulaşabilir uygun fiyat ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
gazete ilan vermek.