Site Adı : Sohbet Mobil

Site Adresi : sohbetmobil.net

Sitenin kullandığı altyapı : Wordpress

Pagerank değeri : Belirsiz

Açıldığı Tarih : 03.01.2016İnsanlığın dönüm noktalarından biri olan akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte telefonlarımızla daha çok vakit geçirir hale gelmiş bulunmaktayız. Sohbet Mobil olarak kullanıcılarımıza akıllı telefonları, tabletleri üzerinden yeni arkdaşlarla tanışma mobil olarak sohbet etme imkanı sumaktayız.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak kullanıcılarımıza son teknolojik sistemlerimizle mobil sohbet imkanı sunuyoruz. Sizlerde mobil cihazlarınızla sohbet odalarımıza giriş yaparak günün her saatinde online bay, bayan kullanıcılarla tanışıp, sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz. Mobil sohbet odalarımıza Dünya'nın ve Türkiye'nin dört bir yanından katılan bay, bayan kullanıcılarımızla sohbet ederken farklı kültürler hakkında bilgi sahibide olabilirsiniz.

Mobil chat odalarımız içerisinde kullanıcılarımızla hiç bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak özelde sohbet edebilirsiniz. Herhangi bir üyelik gerçekleştirmeden kendinize bir nick belirleyerek sohbet odalarımıza ücretsiz olarak giriş yapabilir yeni arkadaşlıklar, dostluklar hatta ve hatta aşklara yelken açabilirsiniz.