Türkiye Futbol Federasyonu, ertelenen Galatasaray - Fenerbajce derbisi yüzünden Spor Toto Süper Lig'in 28. ve 29. hafta programlarında değişikliğe gitti.Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'in 28. ve 29. hafta programlarında değişikliğe gitti.

TFF'nin resmi internet sitesinden konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

"Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu'nun 26. haftasında ertelenen Galatasaray-Fenerbahçe müsabakasının 13 Nisan 2016 tarihinde oynanacak olması nedeniyle Spor Toto Süper Lig 28. ve 29. haftalarının programlarında bazı değişiklikler yapıldı.

Yayın programı ve takımların minimum dinlenme süreleri göz önüne alınarak yapılan değişiklikler sonucu 28 ve 29. haftalarda müsabakalar aşağıdaki programa göre oynanacak."

Buna göre; Torku Konyaspor-Fenerbahçe karşılaşması, 10 Nisan'dan 9 Nisan Cumartesi günü saat 20.00'ye alındı.

Antalyaspor-Galatasaray maçı 15 Nisan'dan 16 Nisan Cumartesi günü saat 16.00'ya alındı.Trabzonspor-Başakşehir maçının ise saati değişti. Daha önce 16.00'da oynanması planlanan mücadele son değişikliğe göre 19.00'da oynanacak.

Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu ile Galatasaray-Çaykur Rizespor karşılaşmalarının günlerinde ve saatlerinde herhangi bir değişiklik yapılmadı.

Fanatik