Yollob.com, Nakliyat konusunda ihtiyaç sahiplerine; üye olmadan fiyat araştırması yapabilecekleri, fiyat araştırması yaptıktan sonra firmalarla iletişime geçebilmelerine olanak sağlayan nakliyat platformu dur.
Yollob.com'da firma üyelikleri tamamen ücretsizdir. Amacımız; firmaların fiyatlandırma usullerine uyarak, taşımacılık (nakliyat) konusundaki ihtiyaç sahiplerine (Nakliye, servis ve kurye) arama sayfasında, firmaların fiyatlarını göstererek nakliye işi yapan üyelerimiz ile nakliye için firma veya araç arayan site ziyaretçilerini buluşturarak karşılıklı fayda sağlamaktır. Sitemiz sayesinde, potansiyel müşterilerileriniz, anında fiyat hesaplamalarıyla sizin fiyatınızı öğrenmiş olacaklar ve sizlerle iletişime geçeceklerdir. Örneğin; evden eve nakliyat işi yapıyorsunuz ve müşteri bulmakta zorlanıyorsunuz, sitemize üye olarak fiyatlandırma bilgilerinizi girerek internetin gücü sayesinde binlerce hatta on binlerce kişiye ulaşma imkânına sahip olarak işinizi büyütebilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile hemen hemen herkesin sahip olduğu akıllı telefonlar sayesinde insanlar aradıkları bir şeyi, bir konuyu internette mekan önemi olmadan istedikleri yerden ulaşabilmekteler. Teknoloji ve internet çağında işinizi klasik kartvizitlerle büyütemezsiniz. Şayet işinizi büyütmek ve işlerinizde devamlılık istiyorsanız internetin gücünden faydalanmalısınız. İşte bu noktada tek yapmanız gereken firmanızı Yollob.com'a ücretsiz olarak kayıt ettirmektir.