Site Adı: Origami Yazılım Element Bilgisayar

Site Açıklaması: Bursa uludağ üniversitesi teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren yazılım firmasıyız.

Site Kategorisi: Yazılım

Açılış Tarihi: 22.9.2017

Uzun ve Kısa vadeli hedefler: Kamu ve Özel sektöre yönelik web tabanlı yazılımlar

Site Adresi: http://www.origamiyazilim.com

Element bilgisayar olarak kamu ve özel söktere yönelik işletmenizin istekleri doğrultusunda yazılım çözümleri üretiyoruz. yeni nesil web tabanlı Elektronik Belge Yönetim Sistemi responsive tasarımlı orak kullanılmaya başlandı.

1990`lı yılların başlarından itibaren Kamu sektörüne hizmet vermekte olan kurucu ortaklarının birlikteliği ile 2000 yılının Ocak ayında Element Bilgisayar faaliyete geçti. Kuruluşunun ilk yıllarından itibaren Kamu kurumlarına yönelik Yönetim Bilgi Sistemleri konusunda hizmetler sunan Element, üç yılda 12 İl Özel İdare ve yaklaşık 250 İlçe Özel İdare kurumunda yazılımlarını çalıştırmaya başladı. Bu süreçte elliden fazla kaymakamlık ve köylere hizmet götürme birlikleri ile çeşitli birlikler de Element yazılımlarını kullanmaya başladı.

Yazılım geliştirme ve sistem entegrasyonu konusunda üstün ve yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak, kaliteli ve güvenilir çözümler sunmak, gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımaktır. Erp Yazılımları firmamızın sizler için geliştirdiği kurumsal yönetim bilgi sistemleri yazılımlarımızla tanışmaya çağırıyoruz.