Van Persie'nin eşinden Pereira'ya gönderme

Fenerbahçeli Robin van Persie'nin eşi Bursaspor maçı öncesi Instagram'dan eşinin fotoğrafını paylaştı.Fenerbahçe'de sezon başından beri çok konuşulan 'İlk 11'de Robin van Persie mi oynasın, Fernandao mu?' tartışması yeniden alevlendi.Sarı lacivertlilerin teknik patronu Vitor Pereira, hafta içinde oynanan Lokomotiv Moskova maçında oyundan alındığı için kendisine tavır yapan ve direkt soyunma odasına giden Van Persie'yi Bursaspor deplasmanında ilk 11'e almadı.Portekizli çalıştırıcının ilk 11 tercihini yine Fernandao'dan yana kullanması Fenerbahçe taraftarları arasında büyük tepkiye yol açtı. Taraftarlar sosyal medya yoluyla bu karara tepki gösterdi.
Taraftarların tepkisinin yanında Robin van Persie'nin eşi Bouchra'nın Instagram paylaşımı da dikkat çekti. Bouchra van Persie, karşılaşmanın başlamasına kısa bir süre kala eşinin fotoğrafını paylaşıp Robin'e destek mesajı verdi.

YENGE, ADAMSIN!"
Robin van Persie'nin eşi Bouchra van Persie de Instagram hesabından ünlü futbolcunun bir fotoğrafını yayınlayarak Pereira'ya göndermede bulundu. Bouchra van Persie'nin bu paylaşımı sonrasında çok sayıda Fenerbahçe taraftarından Teknik Direktör Pereira'ya tepki geldi.Bir taraftar, "Yenge siz bir gün Vitor'u yemeğe ağırın orada hipnoz yöntemiyle Van Persie'yi ilk 11'e sabitleyin" diye yazarken, bir taraftar, "Yenge, adamsın" ifadesini kullandı.
@tlg_glt
Van Persie 'yi Fenerbahçe'ye gelmeden önce daha çok izliyorduk...

@yilmaazgamze
Robin van Persie neden yedek Vitor neden neden neden?

@YusufKenan_
Adam Van Persie'yi antrenman için aldı sanırım. #Pereira #Fenerbahçe

@simerazzi
Van Persie yine yedek hay slim fit gömleğin kopsun

@cagdassevinc
Vitor Pereira'nın belli ki aslında kafasında van Persie'yi oynatmak hiç yok. Baştan beri hep durumu idare etmeye çalışıyor.

@wyrathc
Van Persie: Her maç oyundan ne zaman çıkacağımı düşünmek, benim verimimi azaltıyor. (Biz adamı oynatmıyoruz bile!)

@ahmetselimkul
Saha dışına bu kadar önem veren bir teknik direktörün Van Persie tercihini anlayamıyorum. Tüm havayı negatife çeviriyor bu tercih.

@sowebo_07
Fernandao kötü oyuncu demiyoruz ama Van Persie varsa Persie 11 başlar!

@CaglayanOzturk


Benim Van Persie'ye gitme kal diyecek yüzüm kalmadı.

@aykutorek
Biz Fernandao'nun hat-trick yapmasını değil Robin van Persie'nin 1 gol atmasını istiyoruz.

@ErdenayGuler
Robin van Persie pılını pırtını toplayıp gitmeli bu akşam. Onun klası bu çöplüğe çok fazla.

@Fenerli_Ressam
Bir takımda Van Persie varsa Van Persie oynar. Konu tartışmaya kapalıdır.


İşte o paylaşım:Radikal