Etapform Paylaşımları
Ziyaretçilerine, belirli konularda bilgi sunmak amacı ile kurulmuş olan etapform.com güncel yaşantıda karşılaşılan olaylar ya da sağlık sorunları ile ilgili paylaşımları sunmaktadır.
Site, genel anlamı ile basit ve anlaşılabilir bir dil ile ziyaretçilerin karşısına çıkmaktadır. Yapılan paylaşımlar ana başlıklar halinde ziyaretçilere sunulmakta ve bilgilendirmelerin günlük yaşantıları kolaylaştırması veya bilgi edinilmesi amacını kapsamaktadır.
Site içeriğinde, sağlık alanında paylaşımlar, bayanların ilgi ile takip ettiği bayan çanta modelleri ve vizyonda bulunan filmlerin tanıtımları ile izlenmesi tavsiye edilen filmler yer almaktadır.
Sağlık konularının içeriği, bayanların sağlık problemlerine ve hamilelik dönemindeki yaşam şekline göre paylaşılmaktadır.
Film tanıtımları ve tavsiye edilen film bölümlerinde ise, vizyonda olan filmlerin kısa açıklamaları ile büyük beğeni toplayan ve geniş kitleler tarafından izlenen, 3 adet filmin tavsiye edilmesi şeklinde paylaşımlar bulunmaktadır.
Ayrıca http://etapform.com/ ziyaretçilerine piyasaya giren son teknolojik telefon çeşitleri ile popüler internet sitelerinin ilk sırasında yer alan sunucuların tanıtımı gibi paylaşımları da sunmaktadır. Gerek içerikler, gerek ise talepler hakkında, mail aracılığı ile iletişim kurmak mümkündür.