Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart BitCoin Mining Bot - 4 Adet ücretsiz GPU ile Kazanmaya Başla

Kripto Paralar aldı başını gidiyor. Bu alan kapitalizme iyi bir darbe olabilir. Bu ne kadar sürede gerçekleşir bilemiyoruz ama biz şimdi hem biraz Bitcoin kazanalım hem de bu dünyaya ufak bir güç verelim.

Telegram'da BitCoin Mining Bot grubu var. Oraya katılalım.

Öncelikle telefonunuzda Telegram yoksa, yazılım merkezinden (Android'de Google Play, iOS'ta App Center) bunu kurun.

Sonra http://t.me/BitcoinMining_Bot?start=274635626 bu adrese tıklayınca gruba dahil olursunuz.

"Start" düğmesine tıklayarak gruba katılım tamamlanıyor.

"Language"e tıklayarak sistemde kullanacağımız dili seçiyoruz. Türkçe seçeneği olmadığı için ben English'i seçtim.

Gruba girince size 450 elmas verecek.
    "Menü" düğmesine tıklayın.
    Menüden "Shop" düğmesine tıklayın.

"Machine List"e tıklayın. Karşınıza en ucuzdan en pahalıya kadar ekran kartları gelecek.

450 elmasınızla en baştaki ekran kartının tanesini 100 elmastan alabiliyorsunuz. Yani başlangıçta 4 tane o karttan alıyorsunuz. Listeden ilk karta "Buy VL1"e 4 kez tıklayıp 4 kartı alıyorsunuz.

Her biri size saatte 3'er satoshi kazandıracak.

Grupta her 5 saatte bir 150 adete kadar bonus elmas veriliyor.

Menüden "bonus" düğmesine basarak bonus ekranını açın. "Get bonusses" düğmesine tıklayarak ilk bonusunuzu alın. Sonra her 5 saatte bir aynı şekilde bonuslarınızı alabilirsiniz.

Size ücretsiz 7 tane bilgisayar veriyor. Her bir bilgisayarı o bonuslarla aldığımız kartlarla donatıyoruz. Her bilgisayara aynı tip kartlardan onlarcasını ekleyebiliyoruz.

Günler içinde kazandığımız Satoshileri biriktirip Bitcoin cüzdanına aktarabiliyoruz. Bu Satoshileri birleştirip 0,001 BTC'ye ulaştığımızda cüzdanımıza aktarabiliyoruz.

BitCoin cüzdanı edinmek için Coinbase uygulamasını indirebiliriz: https://www.coinpayments.net/index.p...a40b106b7171c7

Telegram grubundaki hesabımıza Bitcoin adresini eklemek için "Menü"ye girip "Extra"ya tıklıyoruz. Gelen ekrandan "Set Wallets"e tıklıyoruz. Gelen ekrandan da "Change Bitcoin Wallet"e tıklayıp mesaj alanına Bitcoin adresimizi yazıp gönderiyoruz. Bu şekilde Bitcoin adresimiz kaydoluyor.

Her an "Menü"den "Working" düğmesine bakarak kazancı kontrol edebiliyoruz. "Collect Satoshis"e tıklayarak kazançları bakiyemize ekleyebiliyoruz.

YATIRIM YAPMALI MIYIM?

Yatırım da yapılabilir ama şimdilik buna gerek yok. Ama böyle bir düşüncesi olan varsa şu an Bitcoin düşük değerde olduğu için en uygun zaman diye belirteyim.

Yatırım için epey cazip bonus elmas kampanyası var.

Ödeme alan epey üye var. Ama yine de tavsiyem böyle bir riske girmemek olur. İlle de girmek isterseniz, minimum değerle başlayın. Minimum yatırım miktarı 0,001 BTC'dir (Şu an 9 USD değerinde) ve karşılığında 1.000 adet elmas alabilirsiniz. Bonus olarak da 3.000 elmas veriyorlar. Yani 900 elmaslık ikinci sıradaki GPU'dan 4 tanesini bu şekilde hızlı almış olursunuz. Aynı şeyi ücretsiz bonuslarınızı biriktirerek de yapabilirsiniz tabi ki. Her 5 saatte bir bonuslarınızı alıp biriktirirseniz ortalama 100'er bonustan 9x5=40 saatte o ekran kartını alabilirsiniz. Kazanacağınız bonuslara göre bu süre azalabilir de uzayabilir de...

Referans Sistemi Nasıl?
    Referans linkinizle gruba katılan her üye başına 90 elmas kazanırsınız. Üyelerden yatırım yapan olursa yatırımlarının %30'u oranında siz de kazanırsınız.

GİZLİLİĞİM KORUNUR MU?
    Telegram gizlilik konusunda en iyi mobil uygulamadır. Bu konuda endişeniz olmasın. Ayrıca gruba nereden geldiğiniz falan takip edilemez.

Sistem Cihazımı Kullanıyor mu, Zarar Verir mi?
    Hayır. Sistem "Bulut Madencilik"tir. Sizin telefonunuzdan veya diğer cihazlarınızdan güç almaz. Telegram uygulamanızı da kullanmaz. Zaten Telegram'ın açık olmasına da gerek yoktur. Her 5 saatte bir bonuslarınızı almak ve kazançlarınızı toplamak için girmeniz yeterlidir.

Grup adresini tekrar vereyim: http://t.me/BitcoinMining_Bot?start=274635626

Ödeme kanıtları, ek açıklamalar ve güncellemeler için rezerve edildi...

Konuyu açtıktan sonra gelen referanslar sayesinde 900 elmasa ulaştım ve listedeki ikinci GPU'yu aldım.

900 elmaslık ikinci GPU'yu da bonuslarla aldım.

Bugün sistemde bir yavaşlık var gibi geldi bana. Hayırlısı olsun bakalım.

Aynı grubun bir de ETH botu var. Bu gruba da şu linkten katılabilirsiniz: http://t.me/ethereummining_bot?start=274635626

Başlangıçta 350 elmasınız oluyor. Üye olur olmaz ilk bonusunuzu da isteyebiliyorsunuz. İlk donanımlarınızı bu bonuslarla alabiliyorsunuz. Genelde ilk bonusla birlikte 400 elmasa ulaşılıyor ve 4 adet, S1 (Seviye 1) makine alabiliyorsunuz.

Mantık BTC Bot ile aynı ama bunda 20 saatte bir bonus alabiliyoruz. 10-100 arasında bonus elmas geliyor.

Referans her üye size 100 elmas kazandırıyor.

Referans üyelerimden 2 kez yatırım yapan oldu. Toplam 1500 elmas kazandırdı bana. Kim(ler) olduğunu bilmiyorum ama teşekkür ederim.

0,001 BTC'ye ulaştım bu sabah. Bir hata yapıp birikimi elmasa çevirdim. Normalde dışardan yatırım yapınca 0,001 BTC'ye %250-300 bonus elmas veriyor. Ama hesapta biriken BTC'yi elmasa çevirince sadece %25 bonus verdi.

Bu arada çekim yapabilmek için ya sizden en az bir kez 0,001 BTC yatırım yapmanızı ya da referansınızın yatırım yapmasını istiyor. Benim referanslarımdan toplam 0,005 BTC yatırım yapan olmuş. Sağolsun bana da 1500 elmas kazandırmıştı.

Uzun lafın kısası bugün bakiyeyi elmasa çevirdim ama umduğumu bulamadım. Yine de 60 adet LVL 1, 6 adet de LVL 2 GPU ile ve bonuslarla alacağım yeni GPU'larla 8-10 günde 0,001 BTC'yi tekrar toplayacağım en azından. Ve ondan sonra hep cüzdana çekip oradan tekrar yatırımla bonus alacağım.

Sistem son hız kazandırmaya devam ediyor.
    Birkaç gün saldırı, bakım süreci falan oldu ama kaldığı yerden devam...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)