Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Crypto Mining Game - Satoshi, Dogecoin, Litoshi, Dash, ETH ve BCH Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi:
    Arkadaşlar sitede görevler (missions) tamamlanmak suretiyle Hpower kazanılıyor ve bu Hpower ile BTC, Doge, LTC ve yatırım yapıp premium hesaba yükseltince Dash, ETH ve BCH kazıyoruz.

Görevleri tamamlamak için sadece enerjiye ihtiyacımız var. Enerji kazanmak için de her 10 dk'da bir shortlink tıklıyoruz. Gerekli olan enerjiye sahipsek eğer görevler sekmesinden istediğimiz bir göreve gelip "do it" butonuna tıklamamız yeterli. Sonrasında görev süresini bitince bekleyip claim yapıyoruz. Böylece o görevin ödülü olan Hpower, satoshi ve XP yi kazanmış oluyoruz.

Madencilik için "mine" sekmesine gelerek btc,doge,ltc den birini seçip miningi başlatıyoruz.Burada dikkat etmeniz gereken mining başladıktan 30 dk sonra kendiliğinden duruyor.yani her 30 dkda bir tekrar miningi başlatmanız gerekiyor.

Sitede exchange kısmı var. Buradan BTC, LTC, Doge, ETH, Dash, BCH coinlerinizi birbirine çevirebiliyoruz. Ama diğer coinleri LTC'ye çevirmekten başka işlemi önermem. Çünkü diğer çevirme işlemlerinde kesinti yapıyor.

Görevleri tamamlayarak ayrıca XP kazanıyorsunuz. Bu XP ile level atlayarak daha fazla görev yapabiliyorsunuz.15 farklı görev sekmesi var.

Kazanç tamamen Hpower'ınız ile alakalı. Her görev sonunda süre ve zorluğa göre ödül veriyor ancak asıl getiri kazı ile olacak. Kazandığınız güç süresiz. Bu sayede zaman içerisinde gücünüz arttıkça güzel kazanç elde edebilirsiniz.

Level arttıkça kazandığımız güçte artıyor. 1000 veya 10.000 Hpower ile saatte neler kazanabileceğinizi kolayca hesap edebilirsiniz.

- Amaç:

Görevleri tamamlayarak kazı gücümüzü artırmak ve bu sayede para kazanmak

- Nasıl Oynanır:

- Site Sahibi İse Belirtsin:

hayır

- Sitenin Açılma Tarihi: 19/11/2017

- Site Yatırımsız Kazandırıyor mu ? Evet:

- Bilgisayarla Mining İmkanı ( Evet/Hayır ): Evet

- Para Kazanma Taktikleri:

Mining Sitelerinin Hediye Verdiği Güç, Materyal Adı Ve Miktarı:

kayıtta 100 satoshi

1 saatte 1 Hpower bize 0.109 satoshi, 0.005 Doge, 11.61 Ltc kazandırıyor.

Mining Siteleri İçin Roi Süresi Ve Oranı:

Mining Siteleri İçin Kazım Yapılan Sanal Coin İsimleri:

BTC, LTC, Doge, ETH, Dash ve BCH

Ödeme İşlemcileri:

BTC, LTC, Doge, ETH, Dash ve BCH

Deposit İşlemcileri:

Minimum Ve Maximum Ödeme Limiti:

50K Satoshi,100 Doge ve 400K Litoshi

Minimum Ve Maximum Deposit Limiti: Deposit yok

Ödeme Zamanı ve Ödeme Yapılan Yer:

Faucethub %1,5 Kesinti ile - Direkt cüzdana Mevcut Network Kesintisi ile...

Yatırım Yapılan Miktarım:

Referans Kazançları

%10

KAYIT OLMAK İÇİN LİNKİMİZ

Ödeme Kanıtları:

Geçen hafta, 400K Litoshi'yi tamamlayınca deneme amaçlı ilk çekimi yaptım ve anında Faucethub hesabıma yattı.

Toplam 1m Litoshi aldım. Bundan sonra Dogecoin kazmaya başladım.

Alıntı erkolay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toplam 1m Litoshi aldım. Bundan sonra Dogecoin kazmaya başladım.
    Yani manuel olarak Doge kazmaya başladım. Aynı anda diğer görevleri de yaptığım için BTC ve LTC bakiyem de birikmeye devam ediyor.

Bu coinleri birbirine dönüştürüyordum daha önce. Ama çok büyük hata yapıyormuşum. Her çevirme işleminde birikimin yaklaşık üçte birini kesinti yapıyorlar. Bundan sonra dönüştürme yapmam artık. Her coin ayrıca biriksin. Nasıl olsa ödeme yapıyorlar. Limite ulaştıklarında her birini çekerim.

Dün gece 103 Dogecoin aldım. Tam zamanında biriktirmişim. Hızlı bir yükseliş var şu an.
    LTC de aynı şekilde %25 oranında yükseldi gün içinde. Az buz demeyin, siteyi değerlendirin arkadaşlar.

14. seviyeyi bitirip 1017 Hpower'a ulaştım ve premium oldum. Güzel, ama artık görevleri tamamlayınca güç artmıyor. Premium olunca güç arttırmak için yatırıma zorluyor galiba.

Bir de 1017 Hpower ile kazım gücü düşük. Mesela Litecoin için şu an saatte 713 Litoshi veriyor. Referansım olan üyeye aynı anda 41 Hpower ile saatte 111 Litoshi veriyor. Bu orantıya göre bana saatte en az 2500 Litoshi vermesi gerekir. Algoritmasını saçma buldum.

Bu arada 16. seviye de var önümde. Daha yüksek seviyeler de olacak mı acaba?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler