İnternet Sitesinin Adı : www.global-yurtdisiegitim.com

Site Konusu - Site Başlığı : Global Yurtdışı Eğitim - Dil Okulu - Yurtdışında Lise Eğitimi

Sitenin kullanıldığı alt yapı : Bootstrap

Domainin Register Edildiği Tarih : 12 Ekim 2000

Global Yurtdışı Eğitim Firmasının Faaliyetlerine Başladığı Yıl : 1989

Site İçeriği & Amacı : Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda öncü firmamız; yurtdışı dil okulları, yurtdışı yaz okulları, yurtdışı lise ve üniversite bilgilerini ücretsiz şekilde sunuyor.

Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : Gençler ve yurtdışı eğitim almak isteyen her yaştan kişiyi bilgilendiren, sektörün lider yurtdışı eğitim danışmanlığı olmak sitenin başlıca hedeflerinden biridir. Çünkü Türkiye’de hemen hemen her yaştan insanın bu konulara ilgisi var ve bilgilendirilmesi gerekmektedir. Ülke dışına çıktığında karşılaşabileceği zorlukları öncesinden bilmeli ve ona göre hareket etmelidir. Global Yurtdışı Eğitim tüm bunlarla beraber eğitim sürecine dair her şeyi insanlarla paylaşmayı amaç edinmiştir.

Site Hakkında Açıklamalar : Global Yurtdışı Eğitim | www.global-yurtdisiegitim.com adı altında faaliyetlerini sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Bu site, Global Yurtdışı Eğitim Firmasının resmi internet sitesidir. Site aracılığı ile yurtdışı eğitim, ingiltere dil okulları ve ingiltere yaz okulları hakkında aklınıza takılan birçok soruya cevap alabileceksiniz.

Yurtdışında eğitim almak istiyorsanız, http://www.global-yurtdisiegitim.com sitesine bağlanarak buradan bilgi toplayabilirsiniz.

Yurtdışı dil okulları, yurtdışında yer alan popüler okullar, yurtdışı eğitim programları, yurtdışında sertifika ve diploma programları, yaz okulları ile çok daha fazlası hakkında birçok değerli içerik sitede kendine yer bulmuştur. Site ziyaretçileri ayrıca en güncel yurtdışı eğitim haberlerini de takip edebilirler.

İletişim Bilgileri

İstanbul – Beşiktaş | Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlık (Merkez)

Adres: Cihannüma mah. Dörtyüzlüçeşme Sok. Güneş Apt. No:2 Kat : 2 Barbaros Bulvarı Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon Numarası: (0212) 227 0 227
Faks Numarası : (0212) 327 51 30
Whatsapp / Cep : (0542) 770 0532