Bursayöresel sadece Bursa'da bulunan en kaliteli ve lezzetli sertifikali organik ürünleri Türkiye'nin heryerinden ulaşılabilir kılmak için en kaliteli ve hızlı hizmeti en yüksek müşteri
memnuniyetini sağlayarak hizmet vermeye 2014 yılından itibaren başlamıştır. Türkiye 6. Seçilen Bursa İşkembe Salonları 1960 yılından beri hizmet vermekte olan ve tüm müşterilerinin
memnun olup tekrar tercih ettiği tüm yiyecek ve içeceklerini en kaliteli malzemelerle yapan bir gıda işletmesi olarak bursayöresel'e iştirak etmiştir.
Bursayöresel.com müşterilerin beklenti, öneri ve tavsiyelerine çok önem veren ürünlerin temin edilmesinden kargolanmasına kadarki tüm süreçleri titizlikle en biçimde yerine
getiren bir ekiple hizmet vermektedir. Bursayöresel.com üzerinde satılan tüm organik ürünler organik gıda sertifikası ve organik tarım sertifikalarını bulundurmaktadır.
Bursayöresel.com'da alacağınız her ürünün lezzet ve memnuniyet garantisi bulunmakta olup her geri dönüşe dikkatle yanıt verilmektedir.
Bursayöresel.com'da çocukluktan yetişkinliğe yöremizde yetişen tadını lezzetini bildiğimiz kaliteli ne kadar ürün varsa siz de tadın ulaşın istedik.
Bursayöresel'de lezzetinden, kalitesinden ve tazeliğinden şüphe ettiğimiz hiçbir ürünü bulundurmama sözünü en başından beri yerine getirmekteyiz.
Bizi tercih edip geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.


-Bursayöresel ekibi


Site adresi : www.bursayoresel.com