Zeytinburnu vaillant kombi servisi hizmetlerimiz arasında olup bölge içinde özel hizmet sağlıyoruz. Kombi servisinde İstanbul da oluşturduğumuz geniş servis ağımız ile vaillant ve diğer kombiler içinde Zeytinburnu teknik servisimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle kış aylarında oluşan yoğun taleplerde dahi kendi bölgemiz olan Zeytinburnu semtimizde gününde, saatinde en hızlı servis imkanı ile yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz.


Firmamız da tüm kombi markalarının orjinal yedek parçalarını bulunduruyor ve tüm müşterilerimize değişen parça garantisini de veriyoruz. Çoğu firma yan sanayi parçalar kullanıp müşteriye garanti veremezken biz orjinal kombi parçalarımız ile size bu güveni sağlıyoruz.


Müşteri temsilcilerimiz 24 saat sizden gelen telefonlara cevap veriyor ve ekibin sizi saat kaç aralığında ziyaret edeceğini de belirterek sizi eve mahkum etmiyor. Böylece kombi servisinin size kaçta geleceğini garanti altına alıyoruz.


Kış aylarında günlerce servis beklemeye son veriyoruz. Yeni zeytinburnu vaillant servisi hepinize hayırlı uğurlu olsun diyoruz.