Selamlar, Türkiye'de alanında sektörünün öncüsü e-ticaret, haber, oyun, sağlık, danışmanlık gibi sektörlerde SEO danışmanlığı yapıyorum. Ataşehir'de ikamet ediyoruz.


SEO danışmanlığı için lütfen iletişime geçin.

SEO dışında web tasarım, otomasyon yazılımları, sosyal medya hizmeti de veriyoruz. Şirketimizin adı SEO Nostra.

Genel olarak her çalışma yaptığımız siteye paravan blog kuruyor ve ona da SEO çalışması yapıyoruz. Hiçbir çalışmamız topluca, programlar ile yada illegal yöntemler ile değildir. Bu konudaki uzmanlığımızı Google'a Paravan blog yazarak 1. sıradaki SEO Nostra şirketimizden görebilirsiniz.

Çalışma fiyatlandırması olarak net bir rakam vermek asla söz konusu değil fakat alt limit olarak Aylık 750 TL + KDV'den başlamaktadır.

Yaptığımız çalışmalar:

Site içi optimizasyon, site dışı SEO çalışması, ileri düzey link inşası, paravan blog kurulumu, paravan blog için içerik geliştirilmesi ve SEO çalışması. Rakip analizi yaparak sitenize özel Kurumsal SEO stratejisi yapıyoruz. Ay sonunda yaptığımız çalışmaları raporlama yapıyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmalar %100 organik ve özgündür. SEO paketleri ile bir tutulamaz ve aynı etkiye sahip değildir.

Teklif için:

Web site adresiniz:
Yükselmek istediğiniz kelimeler:
Rapor almak istediğiniz mail adresi:
Daha önce yapılan çalışmalar:

Foruma ek olarak Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti almak için http://www.seonostra.com/kurumsal-seo-danismanligi/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.